2733
2734
عنوان

اگه شرایط مهاجرت داشته باشین میرین یا میمونین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 914 بازدید | 98 پست

بستگی داره کدوم کشور باشه  من الان دلم لک زده واسه ایران

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همه اینا رو داشتم خودم هم علاوه بر همسرم شغل ثابت و پردرامد داشتم . زندگیمونم تکمیل بود ولی مهاجر ...

الان شما درآمدتون چقدره؟

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
2731
با وحودیکه باید همه چی فروخته بشه و معلوم نیس اونور چی در انتظارتونه؟ اگه جاب آفر داشته باشی میری؟

بله هرچی هم که بشه میرفتم اینجا دیگه جای موندن نیست ولی اونور جای پیشترفت هست

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
2738

ما چند سال پیش داشتیم نرفتیم و راضی ام که نرفتم بستگی به خودت داره ما هم خونه و ماشین و کار ثابت و سرمایه داریم .

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
من همه اینا رو داشتم خودم هم علاوه بر همسرم شغل ثابت و پردرامد داشتم . زندگیمونم تکمیل بود ولی مهاجر ...

کدوم کشور عزیزم؟ از انتخابت راضی هستی؟

زندگی را باید قدر بدانیم....... مبادا که ز دستان زمان کوچ کند 😍🤗

اگه شرایطم خوب باشه، حقوق خوب داشته باشیم، نه نمیرم...چون به هرحال آدم تو کشور خودش، با همزبونای خودش راحته...

ولی الآن با این شرایط افتضاحی که داریم، هر لحظه عذاب میکشم، از اینکه اینجا هستیم و نمیتونیم بریم...

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
درامدمون خب چون تبدیل ارز کنم خیلی بالا رقمش درمیاد اخه الان ریال ارزشی نداره . ولی اونقدری هست که ح ...

جدی،چه خوب،موفق باشید،تقریبا به تومن چقدر میشه؟کدوم کشورید؟راستی وضعیت کرونا اونجا چطوره؟

کدوم کشور عزیزم؟ از انتخابت راضی هستی؟

من دانمارکم اره صد در صد راضیم . ولی اینو بگم شما وقتی جاب آفر داری نیاز به فروش چیزی نداری ما ودوستانم هیچ چیزی ایران نفروختیم و اومدیم یه چیزم بهش اضافه کردیم . داراییتو ایران نفروش معمولا کسی این کارو نمیکنه