2737
2734

بچعا من کتاب تجربی دارم نظام جدیدخودم ۱۵۰۰ شدم امسال میرم دانشکاه کسی کتاب خاس بگه بهم

اینجاارث پدر کسی نیست سایت عمومیه اون کاربرعقده ای که تندتندنی نی یاربرام تگ میکنی هروقت عقدهات خالی شدبگولطفا منوتگ نکنید واسه درس یه کاربرعقده ای هست دنبال حاشیه واسه منه
من‌کتاب دارم 

میدی بهم   ؟نظام جدیدی؟ 

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدی بهم   ؟نظام جدیدی؟

نظام جدیدتجربی ام

اینجاارث پدر کسی نیست سایت عمومیه اون کاربرعقده ای که تندتندنی نی یاربرام تگ میکنی هروقت عقدهات خالی شدبگولطفا منوتگ نکنید واسه درس یه کاربرعقده ای هست دنبال حاشیه واسه منه
تجربی وای خب پسش بگیر  خواهش میکنم بخدا من اصلا پول ندارم ک بخرم 😣😣😣😔😔 تا آخر عمرم دعا میک ...

نمیشه ک🙁

صب کن از رفیقم بپرسم 

اون تحربیه من ریاضی

او تند خو نبود،آنها از سمت شکسته اش به او نزدیک میشدند.
2731
بچعا من کتاب تجربی دارم نظام جدیدخودم ۱۵۰۰ شدم امسال میرم دانشکاه کسی کتاب خاس بگه بهم

من میخوام ترخدا بده بمن 😔😔 دونفریم دوتامون دعات میکنیم دوستی بدم ؟

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              

عزیزم چندماه یاچندسال قبل شروع کردی؟

کوچیک که بودم چند تا زن میومدن دم مدرسه با عنوان معلم حجاب! درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم ، اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجاب مون و اگر یک تار مو مون بیرون باشه اون دنیا تک تک تار موهایی که بیرون بوده اویزون میشیم ، اگر ناخن هامون بلند باشه اون دنیا میکشنشون و خلاصه تا سال ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف و ... خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیر انسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان و خرافاتی برای میلیون ها ادم ساختند . مادر پدر های اینده برای بچه هاتون خدا رو جوری توصیف کنید که از پرستش اون لذت ببرن نه اینکه همیشه ازش ترس و واهمه داشته باشه❤رفیقِ همیشگیِ من خُداس❣

آفرین 

موفق باشی عزیزم

پیشنهاد میکنم تاپیک رشته پزشکی منو بخونی

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       
نمیشه ک🙁 صب کن از رفیقم بپرسم  اون تحربیه من ریاضی

باشه ممنونم دوستی بدم بت؟

2740
یاسی من امروز ده بار تایپک زدم میشه خواهش کنم کتاباتو بدی بمن بخدا اوضاع مالی خوبی نداریم ک بخرم&nbs ...

از روی پی دی اف نمیتونی بخونی عزیزم؟

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
من میخوام ترخدا بده بمن 😔😔 دونفریم دوتامون دعات میکنیم دوستی بدم ؟

درخاس بده

چندسال خوندی عزیزم؟ تبریک میگم

من خیلی علاقه داشتم کنکور تجربی بدم قبلا دانشگاه رفتم البته و فارغ تحصیل شدم

برای تجربی یک سال خوندم و چشمام واقعا ضعیف شد و شرایط روحی خوبی هم نداشتم برای عبور از این شرایط ناگزیر بودم ی مسیری برای خودم باز کنم.

الهی پروانه های شکسته بالِ روحم را در روشنای نور خود جرأت پرواز بده.🦋
از روی پی دی اف نمیتونی بخونی عزیزم؟

ن گوشیمو میگیرن 😔😔

خوشبحالتون امیدوارم بهترین ها نصیبتون بشه دعا کنید منم قبول بشم کنکوری ۱۴۰۰ ام خیلی تلاش میکنم برا منم دعا کنید خیلی

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃
2706