2733
2734
عنوان

نتایج کنکور اومد 😨😱کیا رتبه اوردن بیاین از دوست و اشناها بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 10186 بازدید | 75 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

درسته تو یکی از تاپیکا گفتم ولی از خوشحالیم بازم میگم 😄

اینا همشون دوستام هستن 

۹۴۶ تجربی 

۱۴۴ تجربی 

۲۰۰ انسانی

۴۶ منطقه تجربی😍😍😍😍

خودم هم ۹۷ کنکور داده بودم ۱۴۱ تجربی 

از این کاربری دو نفر استفاده میکنند   من و دوستم نازی
درسته تو یکی از تاپیکا گفتم ولی از خوشحالیم بازم میگم 😄 اینا همشون دوستام هستن  ۹۴۶ تجربی&nb ...

چی می خونی ؟ پزشکی دیگه ؟! کدوم دنشگاه 

دویست انسانی چی می خونه ؟ 

این کاربری برای دونفره من و  دوست ۱۰ سالم لطفا قضاوت نکنین  ممکنه ما قاطی شیم و شما مارو اشتباه بگیرین😝😝😝😝
2740

همه چقدر باهوشن 

بنظرتون کی رتبه 1؟ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
درسته تو یکی از تاپیکا گفتم ولی از خوشحالیم بازم میگم 😄 اینا همشون دوستام هستن  ۹۴۶ تجربی&nb ...

میشه منی که سال بعد کنکور دارم رو راهنمایی کنی تجربی ام می خوام یه رتبه خوبربسارم 

ما را جز خیال ارام ز دنیا طلبی نیست  
هزارپونصدتجریی

ماشاالله کنکورم دادی؟دختر می می ناز؟؟؟واقعا؟؟

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود
2706