2737
2739
عنوان

نتیجه کنکور🥰مشاور کنکور

| مشاهده متن کامل بحث + 3129 بازدید | 101 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کنکور نظام قدیم به احتمال زیاد نیس

هزینه رو گفتم

نمیشه با کتاب نظام قدیم کنکور نظام جدید داد چون خیلی چیزا حذف شده

من فقط در زمینه تجربی مشاوره میدم

یه دختر ۷۷ ای شاد و پرانرژی و عاشق همسرش ♥️ /آذر ماه ۱۳۹۹ برای اولین بار دیدمت و وارد زندگیم شد و شد همه زندگیم💍💏 ن♥️ح
بهداشت.فوریت

کاردانی فوریت های پزشکی درسته؟با بهداشت عمومی؟ به نظرتون کار داره؟

من واسه چهارمین باره که دارم رشته های مختلف رو می خونم خسته شدم ، الان تازه لیسانس مهندسی معماری گرفتم 

مهندسی مکانیک سراسری خوندم ترم ۴ انصراف دادم عمران خوندم نصفه ول کردم اصلا خسته شدم

2740
نکات مشاوره ای روش خوندن درسا تحلیل کارنامه ازمون فرستادن نمونه سوال برنامه ریزی انگیزشی ماهیا ...

سلام ببخشید میتونید بگید منطقه دو پردیس خودگردان وآزاد برای پزشکی رتبه باید چند باشه واگه انتخاب کنی بیاری نری سال بعد میتونی کنکور بدی ممنون

ژن پزشکی

سلام. با ۴۷۰۰ تجربی و ۱۳۵۰ پنج درصد چیزی قبول میشم؟

دانشجوی پزشکیم، از قبل کنکور هم اینجا بودم، دانشجو بودن و اینجا عضو بودن باهم منافاتی نداره😁 هر وقت بتونم سر میزنم به اینجا چیزای خوبی ازش یاد گرفتم❤️ عاشق مرلین مونرو و گربه هام😍
مشاور ارشد هم میتونی بدی؟

فقط رشته ژنتیک 

رتبه خودم ۱۰ بود

یه دختر ۷۷ ای شاد و پرانرژی و عاشق همسرش ♥️ /آذر ماه ۱۳۹۹ برای اولین بار دیدمت و وارد زندگیم شد و شد همه زندگیم💍💏 ن♥️ح