2737
2734
دل درد کمر درد و سینه درد دقیقا مثه پریود انا شدتش بیشتر با کارو تحرک زیر دلم درد میگرف و یه چیز دیگ ...

من فقط کمر درد پریودی و حالت گرفتگی دارم..برعکس ماهای قبل که از یه هفته قبل پریودی سینهامم درد میگرف اماوالان سینه درد ندارم..فقط کمر درد پریودی،،و خیلی تحرک داشته باشم یکم زیر دلم...بنظرت باردارم/؟

سالی دوبار باید استفاده بشه بیشتربخوری امکان داره بدنت جواب نده

😐باید؟؟؟ 

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سالی دوبار باید استفاده بشه بیشتربخوری امکان داره بدنت جواب نده

اصن نباید بخوری سالی یه دونه هم زیاده ببین من اوایل ازدواجم زیاد میخوردم بعد باعث لخته خون شد کلی دردسر کشیدم نخورید لطفا 

2731
من فقط کمر درد پریودی و حالت گرفتگی دارم..برعکس ماهای قبل که از یه هفته قبل پریودی سینهامم درد میگرف ...

آخ منم خیلی بده تازه بعصی وقتا خیس میشم حس میکنم شدم اما چیزی نیس🤷‍♀️

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
من فقط کمر درد پریودی و حالت گرفتگی دارم..برعکس ماهای قبل که از یه هفته قبل پریودی سینهامم درد میگرف ...

همه اینایی که گفتی میتونه علائم باشه ..

ان شا ا... که هستی بی بی بزن ج میده اگر منفی شد و تا ۷ روز نشدی دوباره تکرارش کن

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔
نه رابطه داشته باش هر قرص تا پنج روز جلوگیری میکنه ولی نه اینکه بخوری بعد رابطه داشته باشی باید بعده ...

عزیزگذشته پریروز خوردم دیروز رابطه تکرار شد باز بخورم؟

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده♡  
2738
از بهتره ولی بازم صبر کن یه موقع مثل من منفی نشه چند روز دیگ برد

مگه روز 7 هم از دادی نشون نداد😟

آخه من درد دارم دردم اذیت میکنه 

عه دقیقن مث منی پس😕😕😕😕

منم کمر درد شدید و ترشح دارم 

گاهی زیر دلم درد میگیره 

نمیدونم این ماه گرفته یا نه

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
[QUOTE=156121650]عه دقیقن مث منی پس😕😕😕😕 منم کمر درد شدید و ترشح دارم  گاهی زیر دلم درد میگی ...

آخه من 10 روز مونده ب پری گلم

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿