2737
2734

من شبانه بودم. 

موقع ثبت نام  روزانه ها ۳۰ هزار تومن بود  شبانه ها ۳۳۰ هزار تومن. 

هزینه خوابگاه دوبرابر روزانه ها .

به رشتت بستگی داره دوست  من ترم ۹ رشته برق بود ۱۴ واحد برداشته بود  ۱۴۰۰ 

من ۱۷ واحد رشته GIS برداشته بودم ۷۰۰ هزار تومن. 

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شبانه بودم.  موقع ثبت نام  روزانه ها ۳۰ هزار تومن بود  شبانه ها ۳۳۰ هزار تومن.&nb ...

من میخوام با سوابق تحصیلی انتخاب رشته کنم شبانه شیمی کرمان با معدل کل 18 و کتبی 13 و نیم بنظرت قبول میشم اگه اولین الویت بزنم؟

2728
من میخوام رشته ی شیمی بخونم میدکنید حدودا شیمی چقدر میشه؟

من سال ۹۷ بودم هرسال بیشتر میشه

هر  هم ترم متفاوت هست برات.ازمایشگاه اینا هم هست. 

دقیق نمی دونم چه قدر میگیرن  

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱

سلام عزیزم

هستی من ی سوال بپرسم

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱

چرا بعضیا بدون اینکه هیچ اطلاعاتی داشته باشن تو این سایت نظر میدن؟واقعا خیلی زشته فقط که نمیخواین وقتتون رو پر بکنین یک نفر حتما سوال داشته که پرسیده و جواب دقیق هم میخواد

من شبانه هستم رشته ی مهندسی صنایع دانشگاه الزهرا تهران

این ترم 22 واحد برداشتم شد یک میلیون و ششصد 

البته برای کرونا بیست درصد تخفیف شهریه بهم دادن