2733
2739
ولا فك نميكنم با زيپ قشنك بشه ، ببين دكمه هاشو نميتوني يكم جابجا كني آزادتر بشه ؟

اون وقت باید یه دکمه ای بشه اون دکمه های اونطرفیسو کلا بردارم ولی هنوزم اونقد که بخوام گشاد نمیشه شما راهیی نداره هم خیلی کوتاهه هم خیلی جذب واقعا اینجوری روم نمیشه بپوشم اصا خورده تو ذوقم😢

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم منظورت چطوریه....فک نکم جالب بشه عزیزم...جا نداره از پهلو یا از جلو گشاد تر بشه؟؟؟

نه اصلا😭

بیشتر از این حرفا بهم جذبه

نمیخام نمک بپاشم رو اعصابت چون میدونم خیلی حس بدیه یچیزی بخری انقدم معطل بشی بعد اینجوری در بیاد. ولی اول که سعی من همیشه خودت بری لباست رو از مغازه بخری پرو کنی مگرررر بخای فری سایز  باشه.. اگه جا داره درز پهلو ها رو باز تر کن اگرم نداره و اذیت میشی بفروشش 

🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄
2728
آخه زيپ هم بخواي بذاري برا دوختن خود زيپ جا دوخت ميخواي يعني چيزي به گشادي اضافه نميكنه

منظورم اینه داخل زیپ هم پارچه بذاره بعد زیپشو باز بذارم از پشت که گشاد بشه روب  ا س نش

اون وقت باید یه دکمه ای بشه اون دکمه های اونطرفیسو کلا بردارم ولی هنوزم اونقد که بخوام گشاد نمیشه شم ...

ولا چيزي كه به مدلش بخوره به ذهنم نمياد اگه مانتو بود مينونستي از يك پارچه ي ديگه چيزي شبيه پيلي بهش اضافه كني ولي به اين مدل نميخوره

نمیخام نمک بپاشم رو اعصابت چون میدونم خیلی حس بدیه یچیزی بخری انقدم معطل بشی بعد اینجوری در بیاد. ول ...

خبرش سایز من ۴۰ این سایزش استاندارد نیس پسر سه ساله با دختر چهار ماهه دارم اصا بیرون نمیتونم برم بیشتر وقتا از کانال سفارش میدم بنظرن یه باعت زرشکی دارم قدش اندازه همینه بپوشم زیرش دکمه شو باز بذارم یا بدم خیاط ببینم کاری نمیتونه کنه؟

2738
ولا چيزي كه به مدلش بخوره به ذهنم نمياد اگه مانتو بود مينونستي از يك پارچه ي ديگه چيزي شبيه پيلي بهش ...

مرسی عزیزم😭😭😭😭

ولا چيزي كه به مدلش بخوره به ذهنم نمياد اگه مانتو بود مينونستي از يك پارچه ي ديگه چيزي شبيه پيلي بهش ...

عزیزم پشتش ساده نیستا عکسشو میذارم ببین همون پیله که گفتی بهش بذارم

اینم چاک پشتش

2706