2737
2734
صنعتی شریف معماری نداره  عمران احتمال ۸۰ ۹۰ درصد قبول میشین اگه ب  رشته های فنی و کار کا ...

واقعا ممنون ازشمااصلا نمیدونستم که معماری نداره🤔

برای عمران الان دیدم تا رتبه ۷۷۷ پارسال اورده قبولیم یخورده ریسکیه،و اینکه واقعا از لحاظ مزایا امکان داره فرهنگیان بهتر باشه و از طرفی مهندسی با فرهگیان زمین تا اسمون فرق دارن🤦🏻‍♀️

و خدایی که به شدت کافی ست❤
واقعا ممنون ازشمااصلا نمیدونستم که معماری نداره🤔 برای عمران الان دیدم تا رتبه ۷۷۷ پارسال اورده قبو ...

تو رشته های مهندسی نباید ی ادم‌معمولی باشید

باید دنبال نرم افزارو کارای عملی باشید 

اگه بخواید تو رشته تون هیچ تلاشی نکنید 

شاید فرهنگیان بهتر باشه 

ولی درمجموع پرستیز دانشگاه شریف کجا فرهنگیان کجا:)

اپلای کنید یا ویزای کاری بگیرید 

ب راحتی موافقت میشه 

و زبانتونو تقویت کنید 

اگه ب رشته های ریاضی خیلی علاقه دارید 

حیفه از ریاضی و با این رتبه برید فرهنگیان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارک باشه اره عزیزم عمران و شیمی و مهندسی شیمی و متالورژی و ریاضی و فیزیکشو میاری

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
تو رشته های مهندسی نباید ی ادم‌معمولی باشید باید دنبال نرم افزارو کارای عملی باشید  اگه بخوای ...

درسته واقعا برای زمینه ی کاری هم باید تاپ دانشگاه باشی،و اینکه درسته واقعا خیلی فرق میکنه شریف با فرهنگیان،توکل به خدا،خیلی ممنونم از راهنماییتون دوست عزیز

2728
قربان شما عمران شریف به نظرتون قطعیه؟

فکرکنم 

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
درسته واقعا برای زمینه ی کاری هم باید تاپ دانشگاه باشی،و اینکه درسته واقعا خیلی فرق میکنه شریف با فر ...

خواهش میکنم 

در مورد اینکه هم چ رشته ای برید ک‌هم علاقه داشته باشید هم بازار کار داشته باشه هم واسه مهاجرت خوب باشه برید پیش مشاور

و اینکه عمران شریف قبول میشید یا ن 

بستگی داره ک چ تعداد از اونایی ک رتبه شون از شما بهتره این رشته رو انتخاب میکنن

خواهش میکنم  در مورد اینکه هم چ رشته ای برید ک‌هم علاقه داشته باشید هم بازار کار داشته باشه هم ...

توکل به خدا🤗من حتما توی اولویت های اولم میزنم انشالله که بشه

2740