2733
2739
عنوان

انتخاب رشته کنکور

| مشاهده متن کامل بحث + 3026 بازدید | 67 پست
ولی حقوق هوشبری بالاتره ک پرستیژ بهتری داره و دردسر کمتری داره

وای این چه حرفیه اخه میزنید بنده خدارو سردرگم میکنید 

پرستیژ چیه دیگه کسی همچین فکری نمیکنه اصلا 

شوهر خاله من هوشبری خونده و خودش همیشه میگه مزایا و حقوق پرستارا خیلی بیشتر از پرستاریه همه جا پرستار میخواد و هوشبری کمتر 

مگر اینکه علاقه شخصیشون هوشبری باشه

حقوق هوشبر ها به هیچ وجه از پرستار ها بالاتر نیست پرستار ها میتونن پیشرفت کنن سوپر وایز یا مدیر بیمارستان و استاد دانشگاه بشن ولی هوشبری نه !

اون متخصص هوشبریه یعنی کسی که ۷ سال درس خونده ۲ سال طرح دیده و چند سال هم تخصصش رو گرفته و باز طرح تخصص

لبخند بزن اینم میگذره ❄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره پردیس حتما

درخواست دوستی دادم قبول میکنی

همین الان از ته دلتون برام دعا کنین به ارزوم برسم اگه میشه یک صلوات مهمونم کنید            ممنونم  من درتاریخ 9/9/99دانشجوی دکترای عمومی هستم خداجونم ممنونم بابت این همه لطف   
2728
میشه یکی برام لطف کنه از بهترین رشته ها بنویسه تا پایین به ترتیب اولویت

پزشکی دندون دارو بعدم همینارو ازادشونو بعدم پردیس بزن بعد بیا فیزیو بینایی تغذیه شنوایی و پرستاری مامایی اینارو بزن 

2740

الان همه دنیا  دنبال پرستاره. اگه قصد مهاجرت به خیلی از کشورها رو  داری فقط پرستاری بخون. حتی برای پزشکا هم اینهمه درخواست نیست ، اگه نداری نخون چون توی ایران دردسر و بیخوابیش زیاده نسبت به حقوقش...

وای این چه حرفیه اخه میزنید بنده خدارو سردرگم میکنید  پرستیژ چیه دیگه کسی همچین فکری نمیکنه اص ...

وای از کجا درمیارین این حرفارو

وقتی حقوق پرستار ماهی دو سه تومن بود 

حقوق هوشبرا ماهی پنج تومن بود

....

بیخیال حوصله توضیح ندارم

شبخوش

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
اینده پرستار ری و بازار کارش خیلی بهتره

اینده دوتاشون یکیه هردوتاش میتونه ارتقا بگیره

حتی هوشبری راحت تر!!!

بعد پرستاری به زحمتش نمی ارزه 

طبق تجربه شخصی خودم میگم

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
وای از کجا درمیارین این حرفارو وقتی حقوق پرستار ماهی دو سه تومن بود  حقوق هوشبرا ماهی پنج توم ...

وقتی در مورد چیزی اطلاع ندارید الکی صحبت نکنید 

شب شما هم بخیر

لبخند بزن اینم میگذره ❄
2706