2733
2739
عنوان

كيا فرهنگيان مجاز زده براشون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 354 بازدید | 39 پست
داغون وحشتناك

چون از من کوچکتری بهت بگم فرزندم

فرزندم

من بعد چهار سال،با یه بچه و یه تو راهی موفق شدم

آخر دنیا نیومده.از همین امروز شروع کن و نه ماه تلاش واقعی داشته باش.به خدا که می ارزه

🌺مَنْ یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسْبَه🌺
من پارسال با نزدیک 1000 (سه رقمی تو بعضی زیر گروه ها)نیاوردم

یعنی کلا مجاز نبودی

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی کلا مجاز نبودی

نه مجاز بودم انتخابم کردم دبیری زبان 

کلا 2 نفر میگرفتن من نفر 4 بودم یعنی 3 نفر جلوم بودن که برا زبان خیلی زیاده چون زبان فقط دبیری زبان داره

همین الان از ته دلتون برام دعا کنین به ارزوم برسم اگه میشه یک صلوات مهمونم کنید            ممنونم  من درتاریخ 9/9/99دانشجوی دکترای عمومی هستم خداجونم ممنونم بابت این همه لطف   
نه مجاز بودم انتخابم کردم دبیری زبان  کلا 2 نفر میگرفتن من نفر 4 بودم یعنی 3 نفر جلوم بودن که ...

دختر من سهمیه 10درصدی هم داره

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2728
دختر من سهمیه 10درصدی هم داره

مهم اینه که دعوت به مصاحبه بشه بعدش سهمیه بکارش میاد

انشا دعوت میشه جوش نزن من خیلی بد شانس بودم

همین الان از ته دلتون برام دعا کنین به ارزوم برسم اگه میشه یک صلوات مهمونم کنید            ممنونم  من درتاریخ 9/9/99دانشجوی دکترای عمومی هستم خداجونم ممنونم بابت این همه لطف   
مهم اینه که دعوت به مصاحبه بشه بعدش سهمیه بکارش میاد انشا دعوت میشه جوش نزن من خیلی بد شانس بودم

انشالله خدا بهترینا رو برات پیش بیاره عزیزم

انشالله خدا بهترینا رو برات پیش بیاره عزیزم

مرسی

2740
چون از من کوچکتری بهت بگم فرزندم فرزندم من بعد چهار سال،با یه بچه و یه تو راهی موفق شدم آخر دنیا ...

ن تحملشو ندارم

من ادم تو خونه موندن نيستم

برام دعا كن

خواهش ميكنم

دعا كن هرچي خيره رقم بخوره برام

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️
ن تحملشو ندارم من ادم تو خونه موندن نيستم برام دعا كن خواهش ميكنم دعا كن هرچي خيره رقم بخوره برا ...

عزیزم من دارم تجربه تحصیلی خودمو در اختیارت میذارم،برای یه شغل خوب،یه جایگاه اجتماعی مناسب باااااید بجنگی،هنوز هیچی نشده جا زدی

دعا می کنم آروم شی برای تلاش مجدد

🌺مَنْ یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسْبَه🌺