2737
2734
عنوان

کسی بوده از طریق رشته تجربی وکیل شده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10871 بازدید | 64 پست
شما راضی بودین از اینکه آزاد خوندین؟ جو کلاسا چطور بود؟ استادا کم کاری نمیکردن؟

خوب بود از نظر من 

استاد هم بد هم خوب داشتم 

نمیشه گفت همه چیزش عالی بود 

جو کلاسا هم بد نبود خوب بود 

جو کلاس بستگی داره به هر استادی که چه رفتاری داشته باشه

در کل اسمش دانشگاه آزاده وگرنه استادای که من داشتم اکثرشون یا وکیل بودن یا قاضی 

بعصیاشون دانشگاه دولتی هم درس میدادن

البته هر شهری البته فرق میکنه فصاش و جو دانشگاش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم من از تجربی رفتم

سلام دوست عزیز ببخشید شما ک تجربی بودی خوندن حقوق براتون چطور بود؟ درسایی مث فقه و فلسفه و منطق و عربی و تجارت و اقتصاد سخت نبود؟ چون منم دیپلم تجربی دارم درسمم خوب بود ولی میترسم چون دیپلمم انسانی نبوده کم بیارم

2731

ببین بذا روند کارو واست توضیح بدم:

اولا اگه علاقت حقوق و وکالت و کلا در حوزه علوم انسانی بود بنظرم کار اشتباهی کردی تجربی برداشتی

بعد:تو اگه حوصله می‌کشه یه سال واسه کنکور انسانی بخون بعد کنکور انسانی بده سعی کن حقوق دانشگاه سراسری قبول شی،مزایای زیادی داره نسبت به آزاد

یا نه اگه نمی‌خوای آزاد بدون کنکور حقوق می‌خونی

درضمن وقتی میخوای کارشناسی یا همون لیسانس حقوق بخونی گرایشی نداره همون حقوق خالی و واسه وکالت هم فقط مدرک کارشناسی حقوق نیاز هست

حالا بعدش اگه بخوای تحصیلات آکادمیکتو ادامه بدی واسه کنکور کارشناسی ارشد حقوق تو یکی از گرایشهای: حقوق جزاء و جرم شناسی،حقوق خصوصی،حقوق بین الملل

و حقوق خانواده یکیشون انتخاب می‌کنی می‌خونی.

حالا بعدش مجددا تو آزمون دکتری هم همین روند

بنظر من الان سعی کن آزاد حقوق بخون دیگه یه سال واسه کنکور انسانی وقت نذار بعد چهار سال ایشالا وقتی لیسانستو گرفتی واسه وکالت بخون

عزیزم همه چی سخته وکالت خیلی سخته ولی ناممکن نیست پس امیدتون از دست نده و با برنامه شروع کن

امیدوارم موفق باشید:)