2733
2739
عنوان

شوهرم تازه اومدخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 306 بازدید | 28 پست
یعنی جونش درمیره واس فوتبال

برو خداروشکر کن.هم بدنش سالم میمونه هم سمت خلاف نمیره.فقط دوستاشو بشناسی بد نیس

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیروقت نیس تادو ونیم شب؟

نه 

من قبلا با یکی دوست بودم همینجوری بود 

هفته ای یبار میرفت 

منم بیدار مینشستم تا بیاد 

یادش بخیر 😔

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙
2731
میشناسم اونارو  دود و دمی نیستن ولی اخه تانصف شب بیرونه پی فوتبال

دو سه شب زیاده.باهاش حرف بزن تو ماه پنج بار بره مثلا.یا نهایت ۶ بار.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2740
حرف اصلا توکتش نمیرههه ب دعوامیکشه

بچه دلری؟

عزیزم تو جای من بودی چ میکردی شوهرم تا سه ظهر سر کاره بعد ک میاد می‌خوابه تا موقع اذان میره مسجد نمیاد تا ساعت یازده... دلمم نمیاد بهش بگم نرو دوست ندارم یک درصدم من باعث شم از مسجد و رفقای مسجدیش دور شه مخصوصا تو این دوره زمونه 

خب داری میگی تا11 اونم مسجده اشکال نداره

بابا بی خیال بیرون بیرونه چ فوتبال چ مسجد دوستاش دوستای خوبیه کاریش نداشته باش ولش کن توم برا خودت یه مدت خوش باش برو و بیا اعتراض کرد بگو باشه وقتی یه مدت ببینه توم با رفتن او میری گردش میشینه تو خونش بهت قول میدم