2737
2734
عنوان

ی خبر خوب واسه کرونابگید ی کم انرژی یگیرم البته اگر هست

| مشاهده متن کامل بحث + 615 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون مردم واقعا واقعا واقعا شل کردن تمام کافی شاپا رستورانا پر از آدم  واقعا دلم میخواد با همه ...

عزیزم ملت دیگ کشش ندارن تحمل ندارن گرونی همه انگیزه مردمو گرفته دیگه دلخوشی جز بیرون رفتن یا ی کافیشاپ نمونده برامون ...کافیشاپها یا فست فودها ک نمیتونن تعطیل کنن راه درامدشونه خب اونام زنو بچه دارن

خدایا پناهم باش ک بهترین پناهی😍💚💙💜💛🧡❤
چون خیلی ملت فهیمی داریم عزاداریها هم آزاد شدن آمار سربه فلک کشیده

یه سری ها با چوب و چماق تالب  مرز رفتن میخوان به زور برن عراق 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2731
خبر خوب اینکه ایران ۲۰ میلیون دوز واکسن اکسفورد رو داره پیش خرید میکنه و دکترا گفتن تا اخر اذر احتما ...

از هند شنيدم ك زرتشتيه دينش ولي ايراني الاصله

ولي كجا گفتن تا اخر اذر مياد

ميكن نهايتا تا تابستون سال اينده همه واكسينه شدن

خدايا ممنون ميشم حواست به هممون باشه 😍همونطور ك هميشه بوده
منم کم مونده به یک قاتل تبدیل شم ،احسلس میکنم همه دارن حق مو‌میخورن

دقیقا بخدا

یه ماسک واقعاچیز سختی نیست این حجم مقاومت میکنن یه عده😥

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡
2740
اره عزیزم عمدتا قرمز بقیش هشدار نارنجی البته من شنیدم دکتر نمکی یا دکتر حریرچی نمیدونم دقیق کدوم ...

خب بدرود🌷😑

خیلی ناراحتم ماهاکی که تازه باردار شدیم کلی امیدو اروز داریم و بچه مونو بغل کنیم یا با این بیماری جدیده یا با کرونا باید بمیریم

حرص نخور بدتر سیستم ایمنیت تضعیف میشه ملت همینن 

ای کاش میشد ،واقعا من از همه چی م زدم نشستم ‌خونه،بعد میبینم‌مردم‌کوچکترین چیزا رو به هبچ‌میگیرن خیلی سخته برام 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2706