2733
2734
مال منم دور خودش میچرخه من باید خودم بشونمش ولی نمیفته ولی خودش نمیشینه بنطرت طبیعیه خودش نمیشینه&nb ...

نبابا پسره منم خودش خو نمیشینه من مینشینمش...الان زوده خودشون بشینن بابا...وزن و قدبچت چنده؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نبابا پسره منم خودش خو نمیشینه من مینشینمش...الان زوده خودشون بشینن بابا...وزن و قدبچت چنده؟؟

والا اخرین بار ۷ ماهگی بردمش تازه ۶ ماه تمام کرده بود ۶.۳۰۰ بود با وزن ۲.۸۰۰ دنیا اومد 

وزنش کم بود 

2731
پسرمن ۸ماهگی ۸۷۰۰ بود .والا پسرمن انقد ریزه بود سینه نگرف سه ماه دوشیدم باشیشه بهش دادم اما واقعا خس ...

بچه من قشنگ سینه گرفت ولی من شیرنداشتم 25روزم گرسنه موندبچم تا شیرخشک دادم بهش...الان چندکیلوعه لاغرنشده؟؟

ایمنیش مگه ضعیفه؟

2740
بچه من قشنگ سینه گرفت ولی من شیرنداشتم 25روزم گرسنه موندبچم تا شیرخشک دادم بهش...الان چندکیلوعه لاغر ...

الان ۳۱ ماهشه ۱۴ کیلوعه همه چیش نرماله قدش بالاتر از نمودار رشده ۱۰۰ ماشالا قد بلنده .سیستم ایمنیشم خداروشکر ضعیف نیس

2706