2733
2739
خانما بچه ای که بعضی اوقات هر چقدر شیر میخوره سیر نمیشه و بازم میخواد و اگه ازدهنش بکشی بیرون گریه م ...

انشالله که این نباشه و برگرده به خوش خوراکیش من هیچوقت این حسو تجربه نکردم همیشه به زور میدم و اون گریه

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الان ۱۵ماهشه بازم خودم بلند میشم درشب دوبار شیرش میدم اگه اجازه بدم خودش شبی یبار بلند میشه ولی م ...

چقدر اشتباه میکنی عزیزم.حرف مارو قبول نداری حداقل با دکتر مشورت کن

خدایا ناامیدم نزار
2728
من بچم بد شیر میخوره مجبورم شبا تو خواب بش بدم الان یکسالشه

منم منم تو خواب شیشه رومیزارم دیگه خودش میخوره 

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
خانما بچه ای که بعضی اوقات هر چقدر شیر میخوره سیر نمیشه و بازم میخواد و اگه ازدهنش بکشی بیرون گریه م ...

بچه من کولیک داشت والا دلشون درد میکنه اصن نمیتونن خوب شیر بخورن شب تا صب تو خونه راه میبردمش گریه میکرد تکونش میدادم دردش اروم میشد دکتر بردم شربت داد..دلش نفخ داشت موقع شیردهی از دلش خیلی صدا میومد

کاربری دوممه هااااا!!!از سال ۹۶ تا الان در حال ترک نی نی سایتم😐😐😐😐
بچه من کولیک داشت الان خیلی خداروشکر بهتر خیلیرسخته میفهممت

بعد از يك ماهگي بچه ديگه نوزاد نيست و هر چه قدر دلش بخواد ميتونه بخوابه و اصلا لازم نيست براي شير خوردن بيدار بشه چون بدتر عادت ميكنه اين رو متخصص اطفال به من گفت .

2740
دختر من ۵ ماهشه اصلا بیدارش نمیکنم خودش مثلا سر ساعتای خاصی ی کم نق میزنه ولی چشاش بستس من شیر بهش م ...

قندش نمیوفته؟؟اخه بچم ۱۲ بخوره ۶ پا میشه

بعد از يك ماهگي بچه ديگه نوزاد نيست و هر چه قدر دلش بخواد ميتونه بخوابه و اصلا لازم نيست براي شير خو ...

دکترم ترسوندم گفت ۲ ساعت ی بار بهش بده😐

2706