2737
2734
عنوان

انسانن یاسگ؟؟واقعاداریم به کجامیریم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5492 بازدید | 110 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازبس تو بچگی بهشون دستورمیدن و کتکشون میزنن

امکانش زیاده

تحقیر هم احتمالا بی اثر نباشه

البته تحقیقات علمی نشون نداده تو بچگیشون آزار دیده باشن یعنی چیزی هم بوده باشه به حد کودک آزاری نبوده 

امکانش زیاده تحقیر هم احتمالا بی اثر نباشه البته تحقیقات علمی نشون نداده تو بچگیشون آزار دیده باشن ...

عزیزم من ازنزدیک دیدم وباهاش حرف زدم خیلیم پسر مؤدبی بود و فوق العاده ترسو باسواد بالا

میگف خاهر بزرگترم خیلی توخونه بی حجاب بود همش ازم میخواست ماساژش بدم وخیلیم بددهن بود وکتکم میزد 7سال فاصلع سنی داشتن میگف کم کم از کتکا و فحشا ودستوراش لذت میبردم ب بله چشم گفتن عادت کردم. طفلک خیلیم دلش میخواس درمان بشه زمان مجردی میشناختمش خیللللی باادب بود. ولی خدا میدونه تو رابطه چقد حقیر وپست میشده

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭
2731
عزیزم من ازنزدیک دیدم وباهاش حرف زدم خیلیم پسر مؤدبی بود و فوق العاده ترسو باسواد بالا میگف خاهر بز ...

درسته البته این یه مورده نمیشه نتیجه گرفت. تو غرب آمار که گرفتن دیدن احتمال بدرفتاری توشون بیشتر از بقیه نبوده! برای همینم میگن ما سالمیم مدلمونه!

راستش عجیبه برام که چطور ممکنه ولی اینطور بوده.

یه موردش که از نزدیک دیدم پدرش به مادر یه حالت سلطه شدید داشته و مادره بله قربان گو بوده و پدره به وضوح لذت میبرده پسربچه هم با مادرش همذات پنداری میکرده، اسلیو شده، البته اون راضی بود از وضعیتش 

درسته البته این یه مورده نمیشه نتیجه گرفت. تو غرب آمار که گرفتن دیدن احتمال بدرفتاری توشون بیشتر از ...

خیلی مرض بدیه خصوصا زن اینجورباشه خیلللی چندش و زنندس

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭