2733
2739
عنوان

بهش نخ دادم نگرفت🤧🤧🤧🤧

| مشاهده متن کامل بحث + 898 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط ۶😂🍓🍫

😂 والا

السلام علیک یااباعبدالله الحسین 🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤️ حامله نیستم از تیکر خوشم میاد ❤️ قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون ❤️ 
اسی بیا به چیزای خوب فکر کن  1گوشیش خراب شده نتونسته آن بشه  2نت نداره  3سرش شلوغ ...

اخری هم خوب بود🤔

خدام بیکار نشسته هی من آرزو‌کنم هی برآورده کنه اخه نباید عاشقش بشم من؟😍😌
2731
نمیگم کلا اشتباهه چون منو وشوهرم 3سال دوست بودیم  ولی پیش قدم شدن دختر بده

سکوت میکنم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738
اخری هم خوب بود🤔

اره دیگه خیالش راحت میشه طرف واسش مهم نیست میره سراغ بعدی😂

السلام علیک یااباعبدالله الحسین 🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤️ حامله نیستم از تیکر خوشم میاد ❤️ قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون ❤️ 
ما دخترا خونموم رنگی تره؟ خوب پسراهم انسانن دیگه 🤨 چع فرقی داریم با اونا که دوستی باهاشون دور از ش ...

نه خونموم‌رنگی تر نیس

طرفمون اونقدرا درک و فهم‌نپاره کاشکی داشت تا ماهم ازادانه انتخاب میکردیم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
كه من بندو اب دادم😂😂😂😂🤧🤧🤧

بی خیال یه روزی میفهی چقدر بی ارزش بود

2706