2733
2739
عنوان

مادرشوهر یامستاجر

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 77 پست

صدالبته زندگی با مادرشوهر دردسرش بیشتره

حتی اگرم خوب باشن بازم مادرشوهر و عروس بازیه 

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صددرصدکنار مادر شوهر سخته 

ما تازه خونه خریدیم یک طبقه بالای پیلوت مادر شوهرم امده پایین میشینه شوهرم هر ساعت میره پیشش منم باردارم احتیاج به کمک دارم با دخترم همش تنهام الانم رفته پیشش خوابم نمیبره 

میگم کاش خونه اینجوری نمیخریدم دلم خوش بود

تیکر تولد یک سالگی پسرم💙
2728
خونه خودم نییت طبقه بالام دارم اذیت میشم از منتودخالت

خب دخالت میکنن مستاجری یارهن عالیه

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
خوب الان راضی هستی؟؟ چند ساله اونجایی؟؟

۴ساله نه چه رضایتی

وسط سکسمون میان وسط حمام کردنم میان

بچموبی اجازه میبرن

گزیه میکنه میگن چشه

غذاچی خوردی

خونم بهم ریخته باشه میاد

من ظرفامو اینجوری میشورم لباسامو اونجوری میشورم وسایل برقیوشب روشن نکن.و....

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
2738
صددرصدکنار مادر شوهر سخته  ما تازه خونه خریدیم یک طبقه بالای پیلوت مادر شوهرم امده پایین میشین ...

رو نده عزیزم منم بغل خونه مادرشوهر میشینم انقد دخالت کردن دیگ هرچی تودلم بود گفتم رفت امدم خیلیییی کمه شوهرمم خیلی کم ی نیم ساعت میره میاداونم هرروز ن

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
عزیز تجربه نکردی وگرنه توبه میکردی 

خواهرم زندگی می‌کنه خونه کنار مادر شوهر مثل چی پشیمونه مادر شوهرش شهرستان بود دیروز اومد بیچاره شب قبلش نخوابیده بود امروزم همش گریه میکرد از پلیدی و بد جنسی این زن ک همشتو خونش دعوا میندازه

اگه درآمد و کار شوهرتون طوری هست که هر سال با توجه به تورم افزایش داره درآمدش، برو مستاجری، مگه آدم ...

نمیدونم.نمیدونم چیکارکنم.خیلی داره سخت میشه.هرچی جوابشونمیدم داره بیشتر زیاده روی میکنه.نمیخوام احترامشو ازبین ببرم

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
آره پسرم یکسالشه

منم دوسالشه بعد بچه آوردنم خیلی بیشترو راحت تر دخالت میکنن

معلومه زندگی با مادرشوهر درد سرش بیشتره من الان بعد از ده سال زندگی با اونا الان مستاجرم ولی سه ساله ...

جدی میگی؟خب نگرانی اجاره خونه یا خراب شدن وسایل یا اذیت صاحبخونه رو ندارین؟

۴ساله نه چه رضایتی وسط سکسمون میان وسط حمام کردنم میان بچموبی اجازه میبرن گزیه میکنه میگن چشه غذ ...

حالا چرا با من دعوا  میکنی؟؟؟😂😂😂😂  شرایط مستاجری رفتن و داری، برو. جونت واجبتره عزیزم. البته اگه همسرتم راضی هست

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2706