2733
2739

وقتی این همه فرهنگای متفاوت داری تو جهان و ایران ایا باید بگی فلان قومیت یا طبقه اجتماعی بی فرهنگن؟! 

چرا خب هر کسی به نظرش فرهنگ خودش درسته! خوب و بدشو کی تعیین میکنه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اینکه خودبافرهنگ پنداری دارن

اوج بی فرهنگیه به نظرم😶🤣

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
2728

رفتارهای منطبق با اداب اجتماعی که حقوق خود و دیگران پایمال نشه بسته به فرهنگ جامعه

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 

گاهی فرهنگ قابل سنجش نیست و فقط با هم متفاوتن. پایین و بالا تداره. گاهی با معیار اخلاق و وحدان و انسانیت قابل سنجشه. مثلا زنده ب گور کردن دختران هم فرهنگ عرب بود. ک انسانی نبود. 

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2738

یه سری چیزا مشترکه بین همه ی اقوام یه سری اصل ها هست یه سری فرع ها،اقوام مختلف شاید تو فرع باهم مشکل داشته باشن ولی تو اصل ها مثلا اخلاق خوب یا جوانمردی یا .....اگه باهم مشترک باشن یعنی همه بافرهنگن

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹

هر قوم یا انسانی واسه خودش فرهنگی داره  پس کسای که میگن فلانی بی فرهنگن  خودشون هیچی از فرهنگ حالیشون نیست

فقط خودت باش بهتر از اونیه که تظاهر کنی به اونی که نیستی  خداوکیلی 99/9/10 بگین درچه حالید اوضاعتون چطوره اخه مارو کشتید با 99/9/9  

من اینایی که گفتیو نمیدونم ولی در حال حاضر به نظرم بی فرهنگ ترین آدما اونایین که میگن رتبت کی میاد،نتیجه ی کنکور کی اعلام میشه،بعدش که اعلام شدم هی میپرسن چن شدی😑😑

اینکه خودبافرهنگ پنداری دارن اوج بی فرهنگیه به نظرم😶🤣

من اصلا خودم با فرهنگ نمیدونم خودم یه شخص عادی میدونم 😁😃

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2706