2733
2734
عنوان

شهریوریا بیاین،به نظرتون شهریوریا چجوری آدمی هستن.....🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 64 پست

خیلی وسواسی وتمیزن.انتقاد پذیر نیستن .رک گو هستن .مامانم 31 شهریور

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...

منم شهریوری ام فوق العاده بی سیاست.آدم آرومی ام کم حرف بی حاشیه.یه سری میگن مهربون.ولی نمیدونم چرا خانواده شوهرم ازم بدشون میاد.کلا زیاد کسی باهام دوست نمیشه شاید چون کم حرفم سمت کسی نمیرم ولی اگه کسی بیاد باهام رابطه بگیره دیگه ولش نمیکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم شهریوری ام فوق العاده بی سیاست.آدم آرومی ام کم حرف بی حاشیه.یه سری میگن مهربون.ولی نمیدونم چرا خ ...

من کم حرف نیستم ولی خوب دیر با کسی دوست میشن

خانواده شوهرت و ولش کن خودت و شوهرت و سفت بچسب

آنکه بی باده کند جان مرا مست کجاست...
2731
سلامممم  عزیزم😍😍 چرا دارم سوسیس میخورم اتفاقا😁😁 گفتم الان همینو میگه 😂😂

فدات بشم الهی. ساعت یازده ونیمه رودل میکنی نخور اینقدر دختر 😂😂😂😂شوخی کردم نوش جونت. حالا چاقی یا لاغر. نگو لاغری که حرصم میگیره 😢😢😢

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏

همسرم و پسرم که تازه بدنیا اومده هردو ۷ شهریوری هستن. مشخصات همسرم عاشق خونواده یکمی پرحرف و اغراق میکنه گاهی. دست و دلباز برا خونواده خسیس برا بقیه. مهربون و با محبت ولی زود عصبی میشه و از کوره درمیره زودم پشیمون میشه و به غلط کردن میفته. 

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
فدات بشم الهی. ساعت یازده ونیمه رودل میکنی نخور اینقدر دختر 😂😂😂😂شوخی کردم نوش جونت. حالا چاقی یا ...

خدانکنه گلمممم😘😘 شبا گشنم میشه. اخه نهارو دیر میخورم شام نمیخورم این ساعتا ضعف میکنم... راستش لاغر که نیستم فقط توپرم 😁😁😁

سبزیجات آب پز می‌خورید برای سلامتی و طول عمر؟! زنده بمونید که چی؟! که هر روز علوفه‌ی آب پز بخورید ؟؟؟😐
2740
فدات بشم الهی. ساعت یازده ونیمه رودل میکنی نخور اینقدر دختر 😂😂😂😂شوخی کردم نوش جونت. حالا چاقی یا ...

مطمئنن لاغره اگر چاق بود میذاشت از گرسنگی بمیره ولی چیزی نمی خورد 

شهریوریا واقعا حساس وزودرنج, کسی دلشون بشکنه, خدا پشتشونه, من عاشق شهریورم, فرزند ته تغاری تابستون & ...

😍😍😍چه توصیف زیبایی از تابستون کردین. جمله آخرتو ن خیلی به دلم نشست. بله درسته واقعا❤️

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏

نه من اعتقادی به رژیم ندارم 😂😂😂 حتی اگه چاااق بودم

سبزیجات آب پز می‌خورید برای سلامتی و طول عمر؟! زنده بمونید که چی؟! که هر روز علوفه‌ی آب پز بخورید ؟؟؟😐
همسرم و پسرم که تازه بدنیا اومده هردو ۷ شهریوری هستن. مشخصات همسرم عاشق خونواده یکمی پرحرف و اغراق م ...

قسمت دست و دلباز برای خانواده ولی خسیس برای بقیه و خوب اومدی

خدانکنه گلمممم😘😘 شبا گشنم میشه. اخه نهارو دیر میخورم شام نمیخورم این ساعتا ضعف میکنم... راستش لاغر ...

آه منم توپرم. خ. به الان کمتر حرص میخورم، 😂😂😂

نه شامتو بخور که نخوای این ساعت بخوری. ساعتتو سعی کن تنظیم کنی عزیزم که اذیت نشی. شباام خوابت ببره 😉😉

توپره 😂😂😂😂

2706