2737
2734
عنوان

کسی رو دیدین بره آی سی یو واسه کرونا حالش خوب شه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 26 پست
ما خانوادگی با گلو درد شروع شد من خودم گلو درد و یکم گوشام درد میکرد سر دردم داشتم و پاهامم درد گرفت ...

گلو دردتون در چه حد بود الان من انگار بغض کردم در این حده.برات ده تا صلوات فرستادم

چرخ بر هم زنم ار جز به مرادم گردد،من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک💖
چیکارا کردین تو خونه مداوا شدین؟؟؟چیا خوردین؟

ببین فقط مایعات تا میتونی مایعات بخور از دمنوش گرفته تا اب و ابمیوه اب هویج اب سیب تا میتونی بخور اب خیلی زیاد بخور و تند تند دسشویی برو که دفع شه دهنتو با اب و نمک بشور مرتب تو خونه حتما ماسک بزن و رعایت کن وسایلی که باهاش چیزی میخوری رو جدا کن تز بقیه که حدایی نکرده بقیه هم نگیرن و اینکه انگور و خربزه و انار میگن تصلا نخورین غذای چرب یا ادویه دار نخور تا میتونی مایعات بخور زیاااد دمنوش اویشن من میخورم دمنوش گل بنفشه اگه دوس داری چیزای شیرین میگن نخورین چای کم رنگ بدون قند اینا چیزایی که من رعایت کردم گلم تا میتونی فقط مایعات بخور سوپ از اینجور چیزا

میشه یه صلوات واسم بفرستین☺....خدایا نا امیدم نکن...❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلو دردتون در چه حد بود الان من انگار بغض کردم در این حده.برات ده تا صلوات فرستادم

نمیدونم انگار سنگین بود تو گلوم و بعدا سوزش داشت گلوم البته نه خیلی زباد ولی خب گلو درد بود ببین استرس خیلی بده واسه این مریضی اصلا خوب نیست انشالله که چیزی نیست ممنون عزیز دلم منم برات ایت الکرسی میخونم😇🥰

2728
ما خانوادگی با گلو درد شروع شد من خودم گلو درد و یکم گوشام درد میکرد سر دردم داشتم و پاهامم درد گرفت ...

من دو هفته بیشتره گلودرد دارم یه روز خوبه یه روز کمتر میشه یه وقتهایی هم اصلا نیست 

فقط گلودرد تنها هم میتونه نشونه کرونا باشه؟

2740
نمیدونم انگار سنگین بود تو گلوم و بعدا سوزش داشت گلوم البته نه خیلی زباد ولی خب گلو درد بود ببین است ...

فدای تووولطف کردی عزیز

چرخ بر هم زنم ار جز به مرادم گردد،من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک💖
من دو هفته بیشتره گلودرد دارم یه روز خوبه یه روز کمتر میشه یه وقتهایی هم اصلا نیست  فقط گلودرد ...

نمیدونم عزیزم