2737
2739
عنوان

بابام بعد ۵۲ سال زندگی هنوز یه خونه نخریده 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1713 بازدید | 108 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه منم وقتی خواستگار میاد دیگه میرن وبرنمیگیردن وقتی میفهمن یدونه واسه خودمون هم خونه نداریم خیلی ...

اگه واقعا یکی بخوادت از ته دلش یعنی همه اینا مهم نیس واشش پس خداروشکر کن ک میرن😏😏😏

"گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود" از عمق وجودم حسش کردم این جمله رو 🥺 تو غیرممکن ترین حالت زندگیم به عشقم رسیدم بعد از ۷ سال 😍 امیدوارم همه این حس قشنگو تجربه کنن👰👫 میشه واسمون دعا کنی زودتر بریم تو خونه ی عشقمون؟🤗💒😍ممنونم ازت💚 امیدوارم به هرچی میخوای برسی دوست قشنگم😍💚
2728

پا توی شهرستانیم همه آشنان همه وضع خوب خونه و ماشین از خودشون ولی ما هیچی نداریم حتا خونه 😔 خیلی خجالت میکشم خاستگار برام بیاد😔

"گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود" از عمق وجودم حسش کردم این جمله رو 🥺 تو غیرممکن ترین حالت زندگیم به عشقم رسیدم بعد از ۷ سال 😍 امیدوارم همه این حس قشنگو تجربه کنن👰👫 میشه واسمون دعا کنی زودتر بریم تو خونه ی عشقمون؟🤗💒😍ممنونم ازت💚 امیدوارم به هرچی میخوای برسی دوست قشنگم😍💚
اره والااا همه اش تقصیر بابامه همه اشش 😭

بی فکره دیگه..بابای منم اینجوریه ولی یه نامادری سلیطه دارم نمیذاره بابام حتی نفس بکشه بدون اجازش😏جرش میده..خودشم میگه این خونه دوتابچه های منه چرا بذارم بفروشی قیمتشم بالاس ۴طبقس،شوهرم میگه بدجور به دلم افتاده ک این زنه اخرش باباتو با تهدید وادار میکنه خونه رو بزنه ب اسم زنه.گفتم بنده خدا ازکجامیدونی تاحالا نزده ب اسمش نمیبینی هی میگه خونه من فلانه حتماخونه به اسمشه ک هی میگه خووونه منننن 😒😒

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
2740
اوههه اون از من سرحال تره کجا بمیره . ولی من راضی ب مرگ کسی نیستم راحت بابام میتونست ی خونه بخره الا ...

بیخیال انرژی منفی نده بخودت شایداصلا تاچندسال دیگه که توشوهرکردی وضعیت شماتغییرکرد کلا 

من مطمئنم اگه یه روزی پولداربشم فرداش امام زمان ظهور میکنه وهمه چی صلواتی میشه!😏🤦
پا توی شهرستانیم همه آشنان همه وضع خوب خونه و ماشین از خودشون ولی ما هیچی نداریم حتا خونه 😔 خیلی خج ...

دقیقا همه فامیلای ما پولدارن بجز ما آدم واقعا ناراحت میشه از وضعیت خودش هعی😪

به نظرم شما از مادربزرگتون مراقبت کنید بعد راضیش کنید خونه رو بزنه به نام بابات ، حداقل بعد فوتش اوا ...

🤣🤣🤣🤣 بزنه به ناممون 🤣🤣🤣 من تا حالا  تو این ساله خونه ی اون غذا نخوردم اگ سر غذا برم خونشون تعارفم نمیکنه در صورتی ک خیلی موقع ها بالاست نهار شام . اینجور بگمااا عاشقققققهههه دختراشهه عاشق اصلا بابا ی منو حساب نمیاره  تا حالا هزار تومن هزار تومن ب من نداده مقلا کادو 

بی فکره دیگه..بابای منم اینجوریه ولی یه نامادری سلیطه دارم نمیذاره بابام حتی نفس بکشه بدون اجازش😏جر ...

واه واه چه پروعه😐😐😑

یه توصیه به خواهرای کوچیک خودم

وقتی می بینید آبی از خانواده گرم نمیشه

خودتون دست به کار شید جای غصه خوردن

مثلا : درس بخونید _ کار کنید _ یه مهارت یه هنر مثل خیاطی، آرایشگری، موسیقی، یا مثلا زبان انگلیسیتونو تقویت کنید. اینجوری ضعف های دیگه اتون رو جبران میکنید. همیشه به خودتون برسید الزاما خرج کردن و لباس مارک نیست مرتب و تمیز. جای غصه خوردن. اینطوری طرفتون به خاطر خودتون میاد جلو . آفرین پاشید 

Enjoy Your Mediocre Life
دقیقا همه فامیلای ما پولدارن بجز ما آدم واقعا ناراحت میشه از وضعیت خودش هعی😪

خیلی خیلی😔

2706