2733
2739

ایشالا نفر بعدی پاشو بندازه رو پاش و یه چایی خوشرنگ بخوره و بگه آخیش چه آرامشی دارم همه چی عاااااالی و خوب و قشنگ خدایا شکرت واسه این حال خوب دلم 😍😍😍😍

🌱🌱خدایا صبرمو زیاد کن تا هیچ وقت سر بچه هام داد نزنم و خییییلی صبور بشم خدایا بچه هامو همسرمو به خودت سپردم مراقبشون باش ❤❤�اگه امضامو خوندی یه صلوات برام بفرست دوست گلم 🍃🌹🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاءالله که بعدی توی این دنیاواون دنیاعاقبت بخیروخوشبخت بشه الهی امین

خدابهترین هارابعدازتلخ ترین تجربه هابه تومیدهدتاقدرچیزهایی که بدست اوردی رابدانی اگه دوست داشتین واسه حل مشکلاتم  یه صلوات بفرستین مرسی عشقااا😙😙❤❤
2731
من‌ممنون میشم کلا دیگه برام دعا نکنی😂😂😂😂

وا😂به منچ ه میخواستی خوب باشی😂😂💔💔

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
این لایک نکن رو از رو امضات بردار من همیشه بعد از اینکه لایک میکنم میبینمش عذاب وجدان میگیرم😤

همون اول ببین لایک نکن😂😂😂

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
2740
اول حواسم بهش نیست خو

عذاب وجدان نداشته باش😜😂

😛😛😛

زبون دراز