2733
2734
عنوان

آخه من فدای شوهر مهربونم بشم.چرا همش تاپیک خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 1776 بازدید | 92 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبحال شوهرت من شوهرم این کارو میکنه ذوق نمیکنم که هیچ بدتر حالشو میگیرم بس ک سگ شدم بخاطر بارداریم ...

😂😂😂

شورشو در بیارین شورمو در میارم😐خطاب اونایی که ساقیشون جنس بد میده دستشون داستان تخیلی میگن😐بای 
2731
جوووون😁

خخخخخ آره کار داشت ب جاهای باریک میکشید ولی حالشو نداشتیم خوابیدیم   

میشه برای سلامتی نینیم ی صلوات بفرستی؟ربنااغفرلی ولوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب.  عزیز دل مامان زودی گندله شو و بیا چون آبجی کیانای مهربونت از همین الان همش سراغتو میگیره و میگه پس شرا نینی ب دینا نمیاد باهاش بازی تونم  

اخ خوشبحالت ماکه مجردیم چه کنیم؟؟؟  

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸

عزیزم

عشقتون پایدار چقدرر خوشحال میشم این تاپیکای مثبتم هست خیلی عالی بود چشم بد از تون دور باشه الهی امین

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
2740
شوهرمنم جدیدا از این ناپرهیزیا میکنه  دیشبم پریود بودم بعد از ۸ سال برا اولین بار شام گذاشت

وای چقد دوش دارم موقع پریودی یکککم هوام داشته باشه

همش میگه دیگه حالا انقدام خون نمیاد ک چن تا قطره

میگم بکشم پایین میگه نه نه

هرسری میگه

تو لجظات نابتون برای من و زندگیم دعا کنید.منم هرروز ده تا صلوات ب نیت حل شدن مشکل اونای ک برام دعا کردن میفرستم💚

شوهر منم خوبه😍کلا ولش کنم هی بخل میکنه میچلونه روز و شب😂

چ عجب یه تاپیک درست درمون دیدم همش خیانت خیانت اه 😐

شورشو در بیارین شورمو در میارم😐خطاب اونایی که ساقیشون جنس بد میده دستشون داستان تخیلی میگن😐بای 
شوهرمنم جدیدا از این ناپرهیزیا میکنه  دیشبم پریود بودم بعد از ۸ سال برا اولین بار شام گذاشت

وااااای عکستو دیدم یادم اومد یدفعه یکی بهت گفت انگار داره ار... میشه مردم از خنده

میشه برای سلامتی نینیم ی صلوات بفرستی؟ربنااغفرلی ولوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب.  عزیز دل مامان زودی گندله شو و بیا چون آبجی کیانای مهربونت از همین الان همش سراغتو میگیره و میگه پس شرا نینی ب دینا نمیاد باهاش بازی تونم  
😂😂😂😂😂منم فدای شوهرم میشم.

آفرین بشو. شوهر خوب رو بایدم فداش شد تو این زمونه

2706