2733
2734
عنوان

کیا قبل عروسیشون ...😆😈

| مشاهده متن کامل بحث + 1119 بازدید | 47 پست

تو این دوره و زمونه ای که دوست پسر دوست دخترا رابطه دارن تعجب میکنم از کسایی که هموز میگن بمونید تا شب عروسی

والا ما دوازده سال پیش عقد بودیم رابطه کامل داشتیم مشکلی هم پیش نیومد.... الان که دیگه کمتر کسیه بمونه تا شب عروسی

بنظرم هزار جوره تا موقع عروسی آدم باید به همه چی فکر کنه حالا اگه رابطه انجام نشه هیچ اتفاقی نمیفته بازم هرکی یه نظر داره برا خودش. نمیشه به کسی نظرمونو تحمیل کنیم ولی من خودم میگم نباشه بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب نظر من وقتی خطبه عقد خونده میشه دیگه زن و شوهرید،و بطور رسمی ‌‌و شرعی مال هم میشین،اگر خدایی نکرده جدایی پیش بیاد باز هم کنار طرف خوابیدی و بغلش کردی و جور دیگه ای رابطه داشتین،دیگه چ فرقی داره،فقط چون بکارت از دست نرفته؟!درضمن تو دوران عقد جدا بشین و بکارت داشته باشی شناسنامت درسته سفید میشه ولی المثنی ست،ب نظرم شناخت باید قبل از عقد صورت بگیره،البته موافق اینم نیستم همون ابتدا عقد رابطه ایجاد بشه مردها ی مقدار انتظار بکشن براشون خوبه😀

خود من تو دوران عقدمون این اتفاق افتاد،از اینکه زود اتفاق افتاد فقط ناراحت بودم،ما عقدمون سه سال طول کشید،و اکثرا هم با هم بودیم،ولی بد نبود مرد مطمئن میشه دیگه مال خودش میشی،استرس حاملگی باهاته دیگه😊