2733
2734
معلم خوبم داریم من کاری به الان که کرونا هست ندارم  کلا خودم معلم خوب نداشتم از کسی که معلم ...

برعکس معلم کلاس اول من عشق بود

عشقققق

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اوه ووه چقدر بدشانس بابای من بود تا معلمو کتک نمیزد ولش نمیکرد🤣🤣🤣

بدشناسی مامان من باهاش همراه میشد

حالا بچه داداشم تو مدرسه یکیو زده مدیرشونم برای اینکه متوقفش کنه زد تو گوشش مامانم مرگوندش منو خواهرمم واکنش نشون دادیم البته ولی خوب دلم به حال خودم سوخت انقدر از مامانم ناامید بودم اصلا بهش نگفتم خوده معلمم ترسیده بود پیش دستی کرد مامانمو خواست

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
چی بگم والا...امیدوارم دیدتون عوض بشه هرچند سخته

دید من که دیگه مهم نیس

ولی پارسال بخاطز معلم بد مجبور شدم پیش دبستانی بچمو عوض کنم شکایتم کردیم محکوم شد اینو گفتم بدونی که بخاطر بدبینیم نبوده

معلما همشون خوب بشن و به ارزش و اهمییت کارشون پی ببرن خداکنه اونقت مملکت رو خلاف کار و عقده ای و‌اختلاسگر بر نمیداره

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام