2733
2734
عنوان

توروخدا تاپیک چرتو پرت نزنید

| مشاهده متن کامل بحث + 208 بازدید | 30 پست

لینک بده

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین کسی که هنر خاصی توی زندگی نداره 

شغل ابرومند 

هدفمندی زندگی 

تحصیلات عالیه و در کل حرفی برای زدن نداره 

میره به طبیعت وجودیش ک یک امر عادیه افتخار میکنه 

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 

الان دهه هشتادی ها نوزده سالشونه

ولی باس باید رعایت کنن

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
2728
مونده فردا منتظر عقد و نامزدی دهه نودی ها باشین

تو چکار کردی با دوست الجزایریت

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
دهه هشتادیا یاد بگیرن دهن بین نباشن و صلاح خودشونو خودشون تشخیص بدن نه به حرف این و اون 

هاااا راس   وگوعه

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2740
عزیزم این جا نی نی سایته و مخاطب خاصش خانومای بارداره. حالا ما مجردا که میایم نمی تونیم به باردارا ب ...

اون فرق میکنه عزیزم 

ولی اینکه بیای بگی دهه هشتادیا بیان خاطره زایمان تعریف کنن ینی چی اخه

هر کی سبک زندگی خودشو داره عزیزم ولی لطفا شوهر کردنو آخرین هدف زندگیتون قرار بدید درس کار پول آموزش ...

با این تاپیکایی ک میزنن شوهر کردنو اولین هدف جلوه میدن