2737
2739
عنوان

بیاید خوابایی ک تو بارداری دیدید بگید نینی پسر یا دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 44 پست
اره قبل تعیین جنسیت.. تو خواب 

چ جالب علائمت چی بود تهوع چ موقع داشتی چی دوس داشتی ترشی یا شور و اینا بچه رو میگن بالای شکم حس کنی دختره شما چطور بود دیگ کنجکاوم اگ همرو جواب بدی ک خوبه😂

جز بی حوصلگی هیچی نمونده واسم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ جالب علائمت چی بود تهوع چ موقع داشتی چی دوس داشتی ترشی یا شور و اینا بچه رو میگن بالای شکم حس کنی ...

تهوع نداشتم... ویار فقط از تخم مرغ بدم میومد... ترشی دوس داشتم... نمیدونم بچه کجا بود یادم نیست!

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...
2728
محمد گذاشتیم عزیزم   مگه میشه  نزاریم💚💚💚

ای جانم حدا حفظش کنه عزیزم. منم عاشق اسم محمد هستم دعا کنید انشاالله خدا یه محمد هم به ما بده انشاالله😍😍😍😉

دوتا دخمل نازنازی دارم الههههی شکر😍😍😍😍😍😍😍😍

من ازون دسته آدمایی هستم که گله نمیکنن و به وقتش تلافی میکنن😁😀👊🙃                                                                                       عشششششقم ❤نفسم ❤همسرم😍
تهوع نداشتم... ویار فقط از تخم مرغ بدم میومد... ترشی دوس داشتم... نمیدونم بچه کجا بود یادم نیست!

منم ترشی دوس دارم شور و تندم دوس دارم ی بارم هوس شیرینی کردم قاتی پاتی ام😂😐

علائمتو میگی

راستش من حالت تهوعم تا آخر ماه چهارم بود ولی کم بود و شدید نبود، تقریبا همه چیز می‌تونستم بخورم، ولی بیشتر عاشق شیرینی خامه ای و عسل و کلا شیرینی جات بودم زیاد تو هر دو تا بارداری هام هم همینطور بودم

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
راستش من حالت تهوعم تا آخر ماه چهارم بود ولی کم بود و شدید نبود، تقریبا همه چیز می‌تونستم بخورم، ولی ...

اهاا ولی تو سایت میخونی وبا جاهای دیگ فرق میکنه جنسیت و چیزایی ک دلت میخاد مامانم سر من هوس حلوا کرده و سرداداشم غوره کلا گیج میشه ادم

2738
اهاا ولی تو سایت میخونی وبا جاهای دیگ فرق میکنه جنسیت و چیزایی ک دلت میخاد مامانم سر من هوس حلوا کرد ...

آره کلا میگن جنسیت و ویار همیشه برای همه یکی نیست و متفاوته، الان گفتی یادم افتاد که منم عاشق حلوا بودم حسابی   

الآنم عاشق حلوا هستم 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
آره کلا میگن جنسیت و ویار همیشه برای همه یکی نیست و متفاوته، الان گفتی یادم افتاد که منم عاشق حلوا ب ...

من همه چی دوس دارم بجز زیتون ک اونم چون تو هفته ها اولم ویار داشتم و بی اشتها ازش زده شدم کلا هرکی هرچی بگه هوس میکنم😂😂😂😂الان گفتی حلوا مگ حال داشتم یکم درست کنم ک باید قندم نخورم زیاد 

آره کلا میگن جنسیت و ویار همیشه برای همه یکی نیست و متفاوته، الان گفتی یادم افتاد که منم عاشق حلوا ب ...

من اشیا و چیزاروهم ب شکل خوردنی میبینم و ی غذایی خوراکی تصورشون میکنم😂😂😂😂

من اشیا و چیزاروهم ب شکل خوردنی میبینم و ی غذایی خوراکی تصورشون میکنم😂😂😂😂

اخی عزیزم    

حق داری، آدم کلا تو بارداری خیلی هوس میکنه

راستی باید کرمی چیزی بگیرم واسه سینه چیکار باید کرد ک اسیب نبینه خشک میشن

من همون بعد زایمان واسه اینکه خشک نشه و ترک نخوره کرم شقاق سینه میزدم اسمش یاد رفته عزیزم 

من همون بعد زایمان واسه اینکه خشک نشه و ترک نخوره کرم شقاق سینه میزدم اسمش یاد رفته عزیزم 

از الان خشک شده من مگ رفتم پیش دکترم بگم بنویسه اگ شد

2706