2737
2734
اگه جای زن نگیره خوبه.نه اینکه بقیه فک کنن تو زنشی اون خواهرش از بس بچسبه بهت

خوب توهم برو تو بغلش بگو عشقم منم بغل مخام😁😋بعدم تنها بودین بگو بگو بغل بغل تا عادت کنه تورو بگیره تو بغلش

زاده بهار .😎عاشق زندگی .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمیگم بده ولی بعضی خواهر شوهرا از هوو کمتر نیستن

به چشم خواهر خودت ببین هرچی سخت نگیری برا خودت بهتره هر واکنش تو باعث میشه هزار جور انگ بهت بزنن

میدونم چی میگی بعضی خواهر و برادرا هم هستن که دنبال اتو تو زندگی طرف مقابلن ولی خوب نمیشه چیزی گفت ادم بده میشی

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم
2731

شوهر من سفر بره برا خواهر شوهرم لباس گرون میخره واسه من گاهی ارزونتر چون خواهرش هنوذ ابتداییه چه ذوقی می‌کنه منم خوشحال میشم بهرحال خواهرشه ناراحت نباش خیلی حساس شدی گمونم 

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘

وا خب چون خواهر برادرن از بچگی باهم بزرگ‌شدن...

ببین دوس داری زنداداش خودت یکاری کنه داداشت تورو دوس نداشته باشه؟

والا از نظر من شوهر بره به خانوادش خدمت کنه برسه دوسشون داشته باشه ایراد نداره...فقط در صورتی که ضرر خانوادش به عروس نرسه والا من‌که اصلا حسود نیستم...فقط آزارم‌ندن با حرف و حرکت ک بی محلی و نیش و کنایه

2740

اصلا درکتون نمیکنم😂من ی خواهر شوهر بیشتر ندارم ک شوهرم طرف هیچ کسو مخصوصا اونو نمیگیره

ولی من خودم دوستش دارم خیلی هوامو داره جندبار با مادرشوهرم درگیر شده ک چرا با زن داداشم خوب رفتار نمیکنی و تو فامیل خیلی پشت من بوده ولی شوهرم کلا از رفتارای یچگونش خوشش نمیاد نظری ام نداره راجبش

شورشو در بیارین شورمو در میارم😐خطاب اونایی که ساقیشون جنس بد میده دستشون داستان تخیلی میگن😐بای 

شوهر من دوس داره از صبح تا شب بشینه پیش خواهرش خواهرشم براش حرف بزنه.هفته ای دو سه بار بهش زنگ میزنه نیم ساعت میحرفه.متنفرم از این همه وابستگیش

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

تو زنشی اون خاهرش

دوتا جایگاه متفاوت تو زندگی اون مرد دارین

حسادت نداره ک

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
داداشم وقتی منو بغل میکنه زنش میخنده ولی میدونم حسودیش میکنه .ولی من دوسش دارم .خودم خواهر شو ندارم ...

سیاست به خرج بده همون لحظه الکی هم شد بگو بیا توام بغلم زن داداش خیلی تخلیه میشه محبتش بیشتر میشه

هرکسی جای خودش غیر منطقیه که بگیم ماروبیشتر از عزیزات دوست داشته باس

وااا مگه ما عزیزش نیستیم؟؟؟؟

فک کنم‌اولویت اول زندگی باید ما باشیمااا

ما مادر بچه هاشونیم‌یعنی از هر عزیزی عزیزتریم

البته خداروشکر شوهر من اینطور نیس همیشه و همه جا الویتش منم

کلا خواستم بگم خودتونو دست کم نگیرید

چه مردانه کودکیهایم را پدری کرده ای مهربان همسرم❤
2706