2733
2739

پریودی و حتی کوچیکتر نواربهداشتی این جور چیزا نمیتونیم صحبت کنیم 

نمیتونیم آزادانه بحث کنیم 

یا میخره میشیم یا یهو بهمون حمله ور میشن ی عده 

یا مثلا اینجا تاپیک مون میترکه ؟

این مسائل خب مسائل عادی واقعا چرا بعضیا در مقابل فهمیدن  مقاومت میکنن؟

یا فک میکنن ماهایی ک داریم درمورد این چیزا میگیم ادای روشن فکرا رو درمیاریم 

مث غذا خوردن مث آب خوردن تن ما روح ما ب این چیزا نیاز داره 

نظر شما چیه ؟؟؟

لطفا نیاید این جا ادا مدا دربیارید فقط نظر بدید 

توهین.ممنوع#  

🤰-Medical 🌸Midwifery🌸pregnancy🤱جمله تاکیدی مثبت ک واسم اتفاق میوفته :زندگیم پر از عشق و ارامش و خیرو برکته خدایا شکرت 🧿🌸

😐😐😐 خب برو داد بزن

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الانم میان میگن اسمش حیا هست،

به نظر من که یعنی توهین به خدا و زن.

ابتدای خلقت که نوار بهداشتی اینا نبوده پس مردا میفهمیدن خانوما پریود شدن،بعد الانیا کردنش تابو.

خانوما بعضیا روشون نمیشه برن از مغازه نوار بهداشتی بخرن حتی

یعنی خدا صلاح دونسته اینو تو خلقت خانوما گذاشته.

تبصره ها و محدودیتاشو چندتا مغز بیمار قرار دادن اونوقت.

و دیگر مسائل...

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
2740

چون اینجا پر از زن نماست

کاربرای مردم که جدیدا میان بعضی وقتا هم نظر میدن

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

سوال‌کردن، ادب خود را دارد و مخصوصا این مسائل چیزهایی نیستند که بخواهیم در بلندگو فریادشان بزنیم.

می‌توانیم به صورت رسمی در این موارد سوال بپرسید.

حتی کسی که بخواهد درباره این مسائل صحبت کند، باید به نام‌های رسمی و علمی پایبند باشد و از بکار بردن نام‌های عامیانه اندام‌های جنسی یا... خودداری کند.

2706