2737
2734
عنوان

دلم میخواد از دست بچم بمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3637 بازدید | 171 پست
طبیعیه،به بچه ی بزرگت محبت کن و نزار به کوچیکه زیاد نزدیک شه ،تو باید حواسشو پرت کنی ،کم کم خوب میشن ...

فکرنکنم طبیعی باشه توروخدابهش ویتامین واهن بده حسودی میکنه ولی اصلا شیطونیاش طبیعی نیست 

پسرت داره حسودی میکنه عزیزم

این خیلی عادیه! براش یه هدیه بخرید بگید نی نی برات اورده بهش بیشتر از قبل محبت کنید وقتی دعوا میکنید اون حسادتش بیشتر میشه 

بغلش کن بهش بگو که عین قبل دوسش داری و بچگیای خودشو تعریف کن براش

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شمادکتری؟؟؟؟🤔🤔🤔🤔کجاثابت شده که ماخبرنداریم؟؟؟؟

درست میگن.. احتمال زردی بچه هم بالا میره

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
2728

دست تنهاواقعا نگهداری بچه خیلی سخته الان شماتوشرایط روحی خوبیم بخاطر فوت پدرتون نیستیت انشاالله خدا بهتون صبر بده سعی کنید با یکی از همسایه ها که بهشون اطمبنان و اعتماد کامل دارید درارتباط باشید روزی یکی دوساعت پسرتون رو بفرستید جاش 

شمادکتری؟؟؟؟🤔🤔🤔🤔کجاثابت شده که ماخبرنداریم؟؟؟؟

عزیزم من طرفدار طب سنتی هستم

مراقبت‌های دوران بارداری حکیم روازاده رو بخون!

اونجا نوشتن

من به عینه خودم دیدم در اطرافیان

مامان خودم سر داداش کوچیکم مطلقا هیچ قرصی نخورد

فقط میوه و لبنیات و گوشت و اینجور چیزا به اندازه خورد

داداش کوچیکه من کوچکترین آثاری از بیش‌فعالی نداره

اما خواهرشوهرم برعکسش 

خودش به دکتر گفته براش فولیک اسید قوی و خارجی بنویسه

پسرش بی‌نهایت بیش‌فعال

درهرحال این موضوع برای من ثابت شده هست

اگر شما قبول نداری،میتونی قرص بخوری و نظرت محترمه😊

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
با دمپایی روفرشی زدمش کبابش کردم 

وای نگو تو رو خدا.. اون چه میفهمه آخه.. اون محبت میخواد نه کتک... ای خداااا

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
پسرت داره حسودی میکنه عزیزم این خیلی عادیه! براش یه هدیه بخرید بگید نی نی برات اورده بهش بیشتر از ق ...

نمیدونی چجوریه اخه مگه یه دقه میشینه

تیکر لاغریم هست تاعید ۱۴۰۱وزن شروع ۹۰
2738
اتفاقا ثابت شده خانمایی که تو بارداری‌شون قرص فولیک اسید یا همون آهن میخورن،بچه‌‌شون بیش‌فعال میشه ...

فولبک اسید با آهن خیلی فرق داره

و اینکه الان همه ی باردارا این دوتا قرصو میخورن...این حرفا چیه

بیش فعالی زیر ۳ سال قابل تشخیص نیست

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
اصلا حرف حالیش نیست

تو باید راه رفتار با اونو یاد بگیری.. چه کار بدی کردی خیلی سخت تر کردی

چرا مواظب دخترت نیستی؟؟؟ این همینجور میزنه تو هم نگاه میکنی؟؟؟؟ اون کارها و بی ادبی هاش فدای سرش ف ...

وای نه نوزاد تباید تنها بخوابه خطر مرگ داره

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

استارتر..

لطف میکنی بگی چه رفتارهایی با پسرت داشتی که اینجوری شده 

نگران شدم..

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2706