2737
2734
عنوان

آلمانی خون ها بیاین 😄 سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 37 پست
دوره. شهر ری اما استادمیفرستن

ممنونم از لطفتون عزیزدلم♥️♥️♥️ ببینم اگر گوته اوکی شد که هیچ..چون هیچی به گوته نمیرسه.

اگر اوکی نشد باهاشون تماس میگیرم ببینم چطوریه اوضاع

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاالله که موفق باشی و کارای مهاجرتتون خوب پیش بره عزیزم    

ممنونم عزیزدلم ❤️ 😍 زنگ زدم جواب ندادن بازم زنگ میزنم. خیلی ممنونم ازت♥️♥️♥️

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
2731
ممنونم عزیزدلم ❤️ 😍 زنگ زدم جواب ندادن بازم زنگ میزنم. خیلی ممنونم ازت♥️♥️♥️

من این شماره رو از سال ۹۵ داشتم. یه موقع شماره شون عوض شده. اگه جواب ندادن زنگ بزن دانشکده زبان های خارجه دانشگاه علامه، سراغشونو بگیر، خواستی هم حضوری بری تو خیابون علامه ست روبروی دانشگاه امام صادق.

من این شماره رو از سال ۹۵ داشتم. یه موقع شماره شون عوض شده. اگه جواب ندادن زنگ بزن دانشکده زبان های ...

مرسی عزیزدلم ❤️ 

بله. ماهم هدفمون خصوصیه. هعیییی.......یورو دیشب ۳۰۵۰۰ تومن بود......

اره منم از همسرم شنیدم 

چی بگم انگار هرچی لعن و نفرینشون هم میکنیم به خودمون بر میگرده 

هرچی تلاش میکنیم برا  پیشرفت  تو زندگی درجا میزنیم 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
@فدرابانو   بیا دوست المانی من😁😘

جون دیگه🥰😘😅کلا آلمانی رو باید تو جاش یاد گرفت بقیش فنا...

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2740