2733
2734
عنوان

دیشب خواب دیدم بچم دختره دارم شیر میدم بهش

| مشاهده متن کامل بحث + 2080 بازدید | 123 پست
خدابخواد میشه. من چون خیلی تو فکرم اینخوابو دیدم بنظرم 

سالم باشه دختر و پسر نداره منم عاشق دختر بودم ولی الان خداروشکر میکنم خدا پسرمو بهم داد بزار بیاد عاشقش میشین

پسرم تو رو جونه مامان، بزرگ شدی مارو تنها نزار.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم نمی دونستم باردارم چند بار خوابشو دیدم حتی یکبار بهش شیر دادم ولی جنسیتش توی خواب برام واضح نبود ...

منم بهش شیردادن داخل خواب. حتی طبیعی ب دنیا آوردمش. بعد پتو رو از سرش دادم کنار ببینم جنسیتش چیه. دیدم یه دختر نازه 

2731
شوهر من پسر بزرگه نسل در نسل این خانواده همیشه بچه های بزرگ اولی و دومین بچه پسره 

تو فامیل پدر من همه بچه اولشون پسره جز بابای من که منم  البته بابام خودش عاشق دختر بوده

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 

منم خواب دخمل دیدم گوشواره داشت😍.پسر شد 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
ممنون عزیزم. آره حتما برمیدارم...با اینکه میدونم درد داره ولی اصلا استرس ندارم فقط میخوام زودتر تمو ...

ن برا من نداش  بعدش که تموم شد پهلوم تیر میکشید  استرس نداشته باش و ریلکس    دردم داشته باشه مال یه لحظس اون موقع فک کن. خدایا بهم یه  نی نی بده  فکرتو مشغول  چیزای خوب کن 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
سالم باشه دختر و پسر نداره منم عاشق دختر بودم ولی الان خداروشکر میکنم خدا پسرمو بهم داد بزار بیاد عا ...

اره دقیقا. شوهرمنم دختر دوستداره من خودم فرقی برام نداره . ولی چون یه دختر دارم گفتم خدا بخواد بعدی پسر شه .اگرم نشد رو چشمام جاداره

منم خواب دخمل دیدم گوشواره داشت😍.پسر شد 

وای من داداشم به دنیا اومد جفت گوشاش سوراخ بود. چون مامانم میگف من گوشواره میخام  باردار بود هی میگف بابامم میگف باشه تا روز زایمانش خرید بردیم 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید