2733
2734
عنوان

دیشب خواب دیدم بچم دختره دارم شیر میدم بهش

| مشاهده متن کامل بحث + 2060 بازدید | 123 پست
من تو حاملگی مثل شما بودم هر روز خوابشم میدیدم دختر شد😍😍😍

خوش بحالتون😍

انشالله سالم و سلامت باشه

خدایا در مقابل اینهمه ظلم و بی عدالتی،سکوت نکن               نجات بده سرزمینمو …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای خدااا نمیشه که . باید هرچی خواب میبینی همون بشه دیگه😕

برای من که همون شد 

اگه وضعیت اقتصادی خوب بود دوست داشتم یه خواهرم واسه دخترم بیارم ولی دیگه نمیشه

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2728
خوش بحالتون😍 انشالله سالم و سلامت باشه

فدات 😍😍😍

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
انشالله بهترین وقت باردار میشی🌱❤️

ممنونم 🥺☺️

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2740
شنیدی که میگن خواب زن چپه😶😐مال من اینطوریه هر چی ببینم قشنگ برعکسش میشه

عزیزم اون خواب ضن هست که چپه ضرب المثل درست اینه

من الان ماه هشتم بارداری هستم، قبل اینکه اصلا بدونم حامله ام اصلا آزمایش نداده بودم و نمیدونستم قراره باردار بشم ناخواسته بود، دو روز قبل پریودیم خواب دیدم یه

بچه پسر توی شکممه و من حتی توی خواب دست بردم از زیر پوست شکمم اونجای پسرمم گرفتم ولی الان بچه ام دختره

2706