2733
2734
ی اوسکول دیگه هم بود ، می‌گفت ۷ ماه صبر کن بعد بیام بگیرمت میگفتم ثابت کن دوسم داری می‌گفت بکارتتو ...

برگااام  باور نمیکنم یکی گذشتش مث من باااشه 🤦‍♀️🤦‍♀️😂

لاشی بوده کثافت  خاک تو سرش  خوبع بلاک کردی .........

......  اینا فحش خارمادر بود😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برگااام  باور نمیکنم یکی گذشتش مث من باااشه 🤦‍♀️🤦‍♀️😂 لاشی بوده کثافت  خاک تو سرش &nbs ...

😂😂😂😂توام از این موردا داشتی؟

خیلی کم عقل و بیشعور بود ، مثلا یبار می‌گفت شمارتو می‌خوام بدم ب فلان رفیقم تو بدرد اون میخوری گفتم برو چیز کشی مادرتو برا دوستت بکن ، بدبخت هنگ کرد رفت دیگه پشت سرش و هم نگاه نکرد😂😂😂

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
2728
برگااام  باور نمیکنم یکی گذشتش مث من باااشه 🤦‍♀️🤦‍♀️😂 لاشی بوده کثافت  خاک تو سرش &nbs ...

😂😂😂😂فحشاتم باحاله

همین که زود ازدواج نکنین و بزارین به موقع...حسرت خیلی چیزها به دلتون نمیمونه یا کمتر میمیونه...

پرورش استعدادهات و اینکه بری دنباله یادگرفتنه زندگی...خوش گذرونی رو میشه با شوهرم داشت...ولی یادگیری با شوهر سخته...خصوصا بعد از قبوله مسئولیت و مشکلاتش...پس من میگم یادگیری...هر چی فکر میکنی دوست داری و مفیده یاد بگیری...

مثلا من اکثرا هنرها و کارها رو آموزش دیدم یا یاد گرفتم...تا اونجایی که استعداد و علاقه اجازه میداد...ولی کلاسهای تزریقات و پرستاری موند رو دلم...که الان 5 ساله نشد که برم...هم تنبلی هم نشدنه موقعیت...😕

به هر آنچه بخواهد...من راضیم...😊
جوووون تو فقط بخند😂😂😂😂😂 خخخخ پز دادن نداره ، رل داشتن فقط جنگ اعصابه😉 آره این خیلی خوبه🙃ما ...

اره والا پز ک نداره هیچ؛ من به شخصه پشیمونم 

چی بگم والا با افتخاری میاد تعریف میکنه ک واای امروز ی پسره فلان ماشین مثلا بنز یا ۲۰۶ فلان تیپ  بهم شماره داد  یا میگ رفتم اندرزگو دور دور 🤦‍♀️🤦‍♀️  منم چیزی نمیگم مثلا بگم اح بدم میاد دیگ از این کارا ک فک نکنه حسودم یا کسی بهم محل نمیزاره اینو میگم 

والا شانس ک ندارم گفتم بزار خوش باشه با این کاراش  😂😂😂

وای 😂😂ن دیگ نامزدتو بزار تو استثناها 

مرسی عزیزدلم 😍😍 اره مجردم  ی پسری هست دوستم باهاش البته هی کاتیم هی دوست  معلوم نیس فازمون چیه 

ولی میگ دوست دارم باور نمیکنم دیگ  سخته برام 

😂😂😂😂توام از این موردا داشتی؟ خیلی کم عقل و بیشعور بود ، مثلا یبار می‌گفت شمارتو می‌خوام بدم ب ف ...

من خییلی مواردا داشتم 😂😂😂😂 همه این چیزایی ک گفتی مشترکه 

بخداا یه سری حرفا هست ک الان فک میکنم بهشون خودم باورم نمیشع از کارای خودم و میگمم خااااک تو سرت 

درسته الان میخندم ولی خیلی وقتا خودمو سرزنش میکنم 

ک چرا واسه آدمای بی ارزش حالا چ پسر چ دختر  ارزش قائل شدم 

رفاقت کردم  😓😓😓😓نمیدونم چطور گذشتمو ول کنم 

2738
اره والا پز ک نداره هیچ؛ من به شخصه پشیمونم  چی بگم والا با افتخاری میاد تعریف میکنه ک و ...

😂😂😂آفرین ادامه بده وقتی کات کرد بگو اینا برام خاطره ست😂🤞

جز استثناهاست دیگه اوایل بهش اعتماد نداشتم⁦❤️⁩

ای جان نمی‌دونم تبریک بگم تسلیت بگم چی بگم😑🤔😂😂😂

انشاالله هرچی که به خیر و صلاحته برات اتفاق بیوفته

من خییلی مواردا داشتم 😂😂😂😂 همه این چیزایی ک گفتی مشترکه   بخداا یه سری حرفا هست ک الا ...

خودتو ناراحت نکن کاملا درکت میکنم چون منم مجرد بودم مثل تو بودم و همین حال تورو داشتم وقتی ی آدم درست بیاد تو زندگیت گذشتت برات ی خواب میشه فقط و دیگه حس بدی نمیتونی داشته باشی

اما اگه کسی بیخودی ولت کرده ممکنه بعد از ازدواج مثل من اخلالocdداشته باشی(عشق بیمارگونه) من الان دارم می‌جنگم با افکار خودم چون تاثیر گذشتمه

😂😂😂آفرین ادامه بده وقتی کات کرد بگو اینا برام خاطره ست😂🤞 جز استثناهاست دیگه اوایل بهش اعتماد ن ...

باهاش قطع ارتباط کردم  اعصابم نمیکشه واقعا 

طبیعیه  اعتماد با مروز زمان و کارای ثابت شده اون طرف به دست میاد دیگ

بیشتر باید تسلیت گف😂😂😂 فدات مرسی عزیزم😍

خودتو ناراحت نکن کاملا درکت میکنم چون منم مجرد بودم مثل تو بودم و همین حال تورو داشتم وقتی ی آدم درس ...

امیدوارم ک اینطور باشه 

خوشالم ک این حرفا رو میشنوم از کسی ک مثل خودم بوده 

اون اخلال چیه  نمیدونم شاید منم بعدا اینجوری بشم😢

2706