2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرشوهرم ناراحتم کنه بشینم چایی بریزم فیلم ببینم؟سرت به جایی نخورده

خداوند به همه قدرت فکر داده این خودمونیم که باید بفهمیم کجا ها باید گله کنیم کجا نکنیم

خداروشکر 
2728
اگ نگیم و بریزیم ت دلمون ک سنگ کوووب میکنیم🤣🤣🤣🤣 زنی ک غر نزنه ک زن نیس اقای چهل ساله س😑🤣 تاز ...

عزیزم درست متوجهش نشدید

نگفتن بریزید تو خودتون،گفتن بی خیال باشید یعنی اصلا این چیزا براتون مهم نباشه ک بخواید حرص بخورید و غر بزنید

در ضمن معنی صبر و تحمل باهم فرق داره،تحمل سعنی همین ک این چیزا رو برییم تو خودمون،صبر یعنی عصبانی نشیم،باهاش راحت کنار بیایم ب عنوان ی اشتباه،و بعد در ارامش ب دنبال راه حلش بگردیم

غر زدن هم یکی از راههاشه ولی ب نظرتون بقیه رو خسته و دلزده نمیکنه؟؟

من در حال تمرین صبوری ام،از خیلی وقت پیش در جریان کلاسایی ک میرم،خیلی حال خودم و همسرم و خانوادم بهتره،هم خودم اذیت نمیشم،هم اونا ازم خسته نمیشن😊

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
ول کن مهم نیست هرجور دوس داره فکر کنه ولی اگه خانواده خطای بزرگی کرد گوشزد میکنیم از کوچیکا میشه گذش ...

من یه مدت خودموکنترل کردم بدیای خانواده شوهرموبه شوهرم نگفتم که بحث نشه بعدیه مدت انقدررفتارش تغییرکردازبس پرش کرده بودن منم که چیزی نمیگفتم باخودش گفته حتمااین مقصره ولی وقتی عیباشونومیگم شایدتوروی من دفاع کنه امابه حقیقت پی میبره توصیه میکنم اون زن بی خیال حرف زدبزنیدتودهنش

عزیزم درست متوجهش نشدید نگفتن بریزید تو خودتون،گفتن بی خیال باشید یعنی اصلا این چیزا براتون مهم نبا ...

ممنون از حرفات گلم خیلی خوب بود

میدونم خودمم ب شوخی گفتم

وگرنه از غر زدن بیزارم

و ادم غرغررور هیچ جذابیتی ندارع و کلا همه ازش دور میشن

💛 لباس گل گلی رز صورتی ام را تن میکنم کنار باغچه باغ زانو میزنم ...❤ریحون های بنفش و سبز چیده میشوند...💙عطر سبزی تازه که خیس آب هستند دیووانه میکند آدم را🧡...کباب زعفرانی داغ همراه نان سنگگ و دوغ محلی که پر است از کرفس کوهی و پونه و موسیر💜 سفره پهن شده در ایوانی خانه 🤍... خودم را دعوت میکنم به ناهاری شاهانه...💚زندگی یعنی همین...یعنی خودت حال خودت را خوب کنی... یعنی همین دلخوشی های کوچک...💚💛🧡💙💜 
2740
من یه مدت خودموکنترل کردم بدیای خانواده شوهرموبه شوهرم نگفتم که بحث نشه بعدیه مدت انقدررفتارش تغییرک ...

اینکه نزاری حق تو بخورن و عزت نفس داشته باشی خیلی متفاوت با اینکه سر چیزای الکی اوقات خودتون تلخ کنین 

مهرت زناشویی به فهمین همین تفاوت‌ها و نکته هاست

خداروشکر