2733
2739
بهش بگو هروقت پول داره جمع کنه بده بهت توهم براش یه حساب باز کن که شوهرش ندونه و پولاشو اونجا بریزه

گفتم تویعنی نمیتونی خودت تنهایی بری بانک ب اخودت حساب بازکنی اصلانفهمه قایمکی باشه 

اصلازندگی خواهرمن خیلی مزخرفه بااین شوهرش واسه هرچیزی بایداجازه شوهرشوداشته باشه هرررررچیزی

ببخشیدا ولی منظورم ب خواهرشما نیس ولی چرا فکر میکنین زنی ک پس انداز نداره خیلی بدبخته؟؟!!!منم هیییچیییی پس انداز ندارم ینی صفرم ..کارت بانکیمم اصن رمزش یادم رفته همیشه کارت شوهرمو برمیدارم هر وقت ک بخوام

حالا ک من پس اندازی ندارم باید بحالم گریه کرد؟؟😐😶

امیدوارم به همه خواسته هاتون برسین*اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم*

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نخیر اضافه نریز همون پول خودش کافیه،در ضمن حواست باشه پیشش نگی این پول هفتگیه منه عزیزم هرکس یجور زندگی یجور درآمد داره غرورشو له نکن لطفا

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
2731
خخخخخ خب خودشم داره همین کارو میکنه دیگه!

گفته برام کارت به کارت کن! 

احتمالا شوهرش از حسابش خبر داره!

اینطوری که اسی گفت انگار بار اولشه داره بهش پول میده که فهمیده اوضاع خیلی وخیمه! خواهرش یکم بیشتر تلاش کنه که پولدبیشتر جمع کنه!

ولی من ترجیح میدم‌پولم بشه طلا که حداقل سود بده!

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
2738
دوستان يكي پس انداز نداره ولي شوهر ادم دارم ولي يكي شوهرش نامرده. اوني كه نامرده بايد زن پس انداز دا ...

امیدوارم کردی😂

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
مناسبت های مختلف مثل تولدش تولد بچه هاش روز دختر هدیه بده به خواهرت و خواهشا همسرش نفهمه

واسه پول خودشم که میخوام بریزم استرس داره میگه سوهرم نفهمه چون شوهرش حساب بازکرده نمیدونه اس ام اسش بهش میادیانه

نیگه اگه فهمیدمیگم خواهرم ازم پول قرض کرده بودبهم پس داد

پس انداز پنهونی از شوهر🙄 چرا من این سیاست مالی و هیچوقت درک نمیکنم؟😐 با کلمه اولش مشکلی ندارما.سه کلمه بعدیش😑

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
گفته برام کارت به کارت کن!  احتمالا شوهرش از حسابش خبر داره! اینطوری که اسی گفت انگار بار اول ...

اره موافقم منم جدیدا به این نتیجه رسیدم که هرچی پس انداز هر زمان داشتم باهاش الیزابت بخرم. پول هرروز داره از ارزش میفته

مامان من حدودا سه ماه پیش ۵ تومن برای من داد سیسمونی خرید . سه ماه پیش نیم سکه ۳۵۰۰ بود الان نیم سکه شده ۷ تومن  بهش فکر که‌میکنم مغزم سوت میکشه

تو رو خدا منو لایک نکنید
نخیر اضافه نریز همون پول خودش کافیه،در ضمن حواست باشه پیشش نگی این پول هفتگیه منه عزیزم هرکس یجور زن ...

نه هیچ وقت ازداشته هام نمیگم براش میدونم وضعشون بده یه وقت دلش میخوادیاحسرت میکشه

ببخشیدا ولی منظورم ب خواهرشما نیس ولی چرا فکر میکنین زنی ک پس انداز نداره خیلی بدبخته؟؟!!!منم هیییچی ...

این دید ها کاملا اشتباهه 

بستگی به طرفین داره 

من یکیو می شناسم شاغله خودش ولی کارت بانکیشو داده به دست همسرش،هنسرش مدیریت خرج خونه رو به عهده گرفته  

خرج خونه می کنند اجاره خونه رو پرداخت می کنند خرید میرن تفریحشونو می کنند آخر سر اضافه که اومد تو حساب مشترکشون پس انداز می کنند و واقعا خوشبختن 

نمیشه یه نسخه واسه همه پیچید.

2706