2733
2739
ببخشیدا ولی منظورم ب خواهرشما نیس ولی چرا فکر میکنین زنی ک پس انداز نداره خیلی بدبخته؟؟!!!منم هیییچی ...

شماپس اندازممکنه نداشته باشی ولی ازطرف شوهرت حتمابه خوبی تامین میشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پس انداز پنهونی از شوهر🙄 چرا من این سیاست مالی و هیچوقت درک نمیکنم؟😐 با کلمه اولش مشکلی ندارما.سه ...

مردا هم از این پس انداز ها دارن

آخه کلا آدم ها این طورین وقتی یه چیزی هست خیالشون راحته و احتیاط به خرج نمیدن و ممکنه این پس انداز روهم تموم کنن 

اگه ندونند احتیاط بیشتری به خرج می دن 

و یه جایی که لازم شد مثل خرید خونه ماشین و... می تونند از اون پس انداز کمک بگیرن

😂😂😂😂مامانت

والا بخدا 

بابام کولمنشو برد سرکارش :"/ مامانمم ب قول خودش دلش نگرف دیگه کثیف شده بود 

پولای منو برداشت رف خرید باش 😐😒✋🏻 اختلاسگر اعظم 

دوست گلم‌♡ برای رو سفیدی پیش بابام و مامانم‌ی صلوات مهمونم میکنی ؟   
واقعا؟؟😭

الان  وضع  و درامد  همه  تقریبا  بد شده  بعدش با ۳ بچه  همینکه پس انداز کرده  هنره   واقعا      من  باردارم  و  یه  بچه دارم   یه  ریالم  پس انداز  ندارم  چون  شرایط  کار و مخارج  الان  این اجازه  رو نمیده ک پس انداز  کرد    بازم  دم خواهر شما  گرم 

2738

بده وپس نگیر من اگه باشم اتیش میزنم اون داماده بی همه چیزو

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
کاش تولدش همین موقع هابودتولدشوبهونه میکردم حالایه خواهردارم وضعش ازاینم بدتره😭😭😭  به کدوم ...

ای بابا

به هر دو به یه اندازه بده حتی کم

ولی سعی کن نفهمن اونجوری مناسبت نمیخواد

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
دقیقا هر چی گفتی انگار شوهر منو گفتی دریغ از ی هزاری ک بهم بده وقتیم میگم میگه چی‌کم داری پول میخایی ...

شوهرخواهرم انقدناجیبه خواهرم جرئت نداره خونه خواهرش بره(خواهردیگمون)چون آقاخوشش نمیادازاون باجناقش

عروسی داداشم نذاشت بیاد

اصلاهست تودنیامثلل این؟؟؟؟

واقعا؟؟😭

اره منم همونم ندارم 😂😂الانم هیچی پول نداریم حتی ۱۰۰۰ تومنم ماشینمونم بنزین نداره کارت سوختم گم شده مجبوریم ازاد بزنیم تا شوهرم بتونه بره سرکار ولی الان هیچی نداریم ک بزنیم خدا بزرگه 

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌