2733
2739

من سالهاست دارم دعامیکنم وبارهاختم برداشتم حاجت نگرفتم دیگه خسته شدم وکلی کفرگفتم والان واقعاخسته وناامیدم ودیگه هیچوقت دعانمیکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همسایه ما ۴۰سالگی ازدواج کرد با مرد خوشتیپ همسن خودش یه پسر داره الان دوقلو بارداری 😍

سلام😊 یه روز خوب من شروع میشه با لبخند به چهره زیبای 😍همسرم وثمرهای عشقمون که سه تا پسر هستن🥰 هر کدوم یه خصوصیت دارن بزرگه آروم تنبل 🙎‍♂️دومی خیلی شیطون کنجکاو🤸‍♂️سومی شکمو تپله می خنده همش 👼                           خدایا شکرت🙏 واسه همه داده هات نداده هات❤                من هرروز عاشق تراز روز قبل هستم دوست داشتن همسرم تکرارنشدنیست ❤خوشبخترین هستم که همیشه کنارم هستی عزیزجانم💋😍                                                                             
2740
به نظرت فرق آدمی که خودشو دوست داره، با خودخواهی چیه؟ آدمی که اول از همه و  بیشتر از همه خودشو ...

نه عزیزم . خیلی فرقه بینشون  . وقتی خودتو دوست داری خودتو محدود به شخصی نمیکنی که دوستت داشته باشه . اصل اینه که واقعا خودتو دوست داشته باشی این خودخواهی نیست 

به نظرت فرق آدمی که خودشو دوست داره، با خودخواهی چیه؟ آدمی که اول از همه و  بیشتر از همه خودشو ...

خودخواه کسیه که دیگران رو برای خواست خودش زیر پا میذاره یا از بالا بهشون نگاه میکنه. کسی که خودش رو دوست داره در عین تعامل سالم با دیگران برای خودش هم احترام قایله و به خاطر دیگران خودش رو فدا نمیکنه و سعی میکنه خوب زندگی کنه

آدمی که اول خودشو دوست داره ....اینو فهمیده که تنها کسی که همیشه کنارشه خودشه....مهم ترین فرد خودمون هستیم.....اینکه دیگری را نسبت به خودمون اولویت بدیم اشتباهه

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
واقعا خیلی دچار تناقض میشم حس میکنم اگر خودمو دوست داشته باشم پس خودخواهم نمیتونم تفکیک کنم این دو ر ...

هیچ وقت اینجوری فکر نکن . ببین وقتی واسه خودت ی بستنی خریدی و داری از خوردنش لذت میبری تو ذهنت این میاد که چرا واسه بچه ات نخریدی چرا تنها داری میخوری اینکه تو داری بستنی تنها میخوری خودخواهی نیست 

میدونی خیلی چیزا رو اشتباه فهمیدیم 

هر وقت ی کاری کردی و گوشه ذهنت آمد نکنه داری خودخواهی میکنی به دلت رجوع کن و ببین حالت چه جوریه.  هست اگه خوب بود از اون کار و شادت کرده بود پس بدون خودخواهی نیست