2737
2739
درموردمن چی حس میکنی؟ وپاییزازدواج میکنم ممنون🙏

به زودی ازدواج میکمی و زندگیت تغییر میکنه اگه سرکار میری معلومه ارتقا پیدا میکنی یا توی پروژه یا کاری انجام میدی موفق میشی 

یه کادو دریافت میکنی که خیلی خوشحال میشی از یک دوست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نیتت پاکه به مراد دلت میرسی به شرطی با دشمن مدارا کنی

ممنون عزیزم❤

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2728
انشالله 

منم بگین😭

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
2740
به زودی ازدواج میکمی و زندگیت تغییر میکنه اگه سرکار میری معلومه ارتقا پیدا میکنی یا توی پروژه یا کار ...

مرسی عزیزم🤩❤️

اگه میشه یه صلوات مهمونم کنین...مرسی  راستی توی تاپیک های ختم ونذر یامذهبی تگم کنین.پیشاپیش ممنون والتماس دعا  
انشالله 

حس من چطوره؟

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
به یه مهمونی دعوت میشی اونجا برات خواستگار پیدا میشه دشمن داری فرد تازه ایی وارد زندگیت میشه

جواب منو دیگه نمیدین؟؟؟

چرا کامل نگفتین مثل بقیه دوستان الان چند بار پیام دادم

2706