2737
2734
عنوان

بعضیا چطوری روشون میشه اینجا تاپیک میزنن ریز ب ریز رابطشونو میگن

| مشاهده متن کامل بحث + 985 بازدید | 136 پست
الان خودم مشکل دارم روم نمیشه تاپیک بزنم باوجود درد زیادی که میکشم😒

همین دیگه این عوضیا باعث شدن ادم مشکلشم نتونه بپرسه

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
رو كه ميخواد اما در نظر داشته باشين اين سايت كلا مختص همين چيزاست  كاريراي محترم كاربريشو تغيي ...

سایت برا بارداری و مسائل پیرامونشه،نه کبودی گردن در اثر بوسه و تعداد رابطه و حرف هایی که باهم ردوبدل میکنن! خیلی چندش اور شده حتی حیوونام موقع رابطه ج ن س ی تو ملاعام نیستن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سایت برا بارداری و مسائل پیرامونشه،نه کبودی گردن در اثر بوسه و تعداد رابطه و حرف هایی که باهم ردوبدل ...

وای دقیقا

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
2731
استاتر درست میگن اصلا نمیدونم بعضی خانوما چرا رعایت نمیکنن یه چیزایی ادم اینجا میبینه که از خجالت می ...

ممنون از درکتون

ن همیشه ک نمیشه من کلا ی سوال دارم خرجا میرم میپرسم ب جوابی هم دست نیافتم🤣

خب بعضی وقتا رو فک کنم همه انجام دادن

چون تمایلات دونفر هیییچ وقت نمیشه همیشه باهم شکوفا بشه

امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم

احتمالا بيمار رواني هم هست ديگه بين اينهمه ادم بيخيال اون  خيلي عكس كاربريت باحاله خنده دار ب ...

😆😆😆😚😚

2738
سایت برا بارداری و مسائل پیرامونشه،نه کبودی گردن در اثر بوسه و تعداد رابطه و حرف هایی که باهم ردوبدل ...

منم حالم به هم ميخوره ريز مسائل ميگن 

ادم با خواهرشم ازين حرفا نميزنه 

ولي خوب چه ميشه كرد سايت عمومي وانواع ادم 

يه سري مسائل ممكنه مرتبط باشه

👻
خب بعضی وقتا رو فک کنم همه انجام دادن چون تمایلات دونفر هیییچ وقت نمیشه همیشه باهم شکوفا بشه امیدو ...

مشکل اینه برا من هیچ وقت از طریق اصولی شکوفا نمیشه ینی تاحالا نشده یبار فقط یبار هردوشکوفا بشن حس میکنم همش فیلمه بخدا

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره

بعضیا اینقد رک و بی حیا از روابط خصوصی میگن که کاربرا فکر میکنن مردهستن ولی متاسفانه خانمن،انگار عقده حرف ج ن س ی دارن،حس میکنم از اونان که تو مجردی بهشون گفتن صبرکن عروسی کنی بعد که زن شدی هروقت وهرجا دلت خواست از این حرفا بزن براهمین بعد از ازدواج، فوران میکنن

رو كه ميخواد اما در نظر داشته باشين اين سايت كلا مختص همين چيزاست  كاريراي محترم كاربريشو تغيي ...

اره والا اگه یه تاپیک به درد بخور بذاریم هیشکی نمیاد یه جواب درست و درمون بده

بعضیا اینقد رک و بی حیا از روابط خصوصی میگن که کاربرا فکر میکنن مردهستن ولی متاسفانه خانمن،انگار عقد ...

🤣🤣🤣🤣وای خیلی باحال بود

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره
2706