2737
2734
عنوان

شوهرم خیلی بدحالو بیقراره😪🤕😤

| مشاهده متن کامل بحث + 1646 بازدید | 77 پست
عزیزم بد عنق نیستم نگران شدم.. میدونم اول شمایید ک نگران شوهرتون تا من ک غریبه ام  زنگ ب اورژا ...

نه من زن نیستم شیرزن نیستم . من یه بزدلم. طاقت هیچی ندارم. الانم تو ایوون دارم های های گریه میکنم. کاش میشد برم یه جایی فریاد بکشم😔😭

نه من زن نیستم شیرزن نیستم . من یه بزدلم. طاقت هیچی ندارم. الانم تو ایوون دارم های های گریه میکنم. ک ...

میدونم سخته.. خیلی هم سخته.. هیچی سختر از مریصی عزیز ادم نیس 

هزیزم بابای منم سرطان داشت یکسال داغون شدیم هم از لحاط روحی هم جسمی اما چ میشه کرد 

شما باید خیلی قوی باشی الان شوهرت و بچت ب شما تکیه کرده بهتره خیلی خیلی قوی باشی 😔😔میدونم همش حزفه شما محکمین میتونین و ازپس این مشکلات برمیایین

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من زن نیستم شیرزن نیستم . من یه بزدلم. طاقت هیچی ندارم. الانم تو ایوون دارم های های گریه میکنم. ک ...

ای بابا ،حالا خونه پیدا کردین که جابه جا شین،چون میگی صاحبخونه خونه رو اجاره داده ،کجا میخواین برین ،انتقام فکر کنم شوهرت که سر شب شما رو تو پارک ول کرده رفته ،رفته مواد چیزی مصرف کرده الان حالش اینجوری شده 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....