2737
2734
عنوان

میخوام عکس دوتا خواهر زاده کوچولوم که فوت کردن و بزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1657 بازدید | 45 پست
وای خدایا، تازه فوت شدن اسی؟؟؟ میشه گذاستی لایکم کنی اسی 

نه 7 ماه پیش دوتا دخترو باباشون فوت شدن خواهرمو یه پسرش زنده موند ولی پای هواهرمو قطع کردن

و توکل علی الله و کفی بالله وکیلا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من ماه دقیق عید فطر امسال دایی جوانم که یوسال از عروسیش میگذشتو از دست دادم😢😢خیلی داغون شدیم سر خاک که بودیم نگاهم به سه تا قبر کنار هم افتاد هر سه تو یه روز متوجه شدم سه تا بچه با مادرشون درجا مردن انگار تصادف بود خدا به هیچکس نشون نده 😢😢😢با خودم گفتم پس غم ما پیش اینا کوچکتره خدایا شکرت😢😢😢

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
2738
مقصر شوهر خواهرم پسرش 11 سالشه

وای خدای من چ دردی از این بالاتربخدا تمام غم وغصه های خودم ویادم رفت دلم کباب شد برا خواهرت غم چن نفر و تو دلش جا کنه گاهی وقتا ازکارخدامتعجبم بخدا

نه 7 ماه پیش دوتا دخترو باباشون فوت شدن خواهرمو یه پسرش زنده موند ولی پای هواهرمو قطع کردن

الهی بمیرم عزیزم حتما زندگیشون خیلی تو چشم بود اره؟!!

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬

باچی تصادف کردن??

خدایاشکرت واسه همه چی🙏❤من خیلی خوشبختم چون مامان دوتافرشته کوچولوام وهمسرمردی هستم ک باتموم وجوددوسم داره وبرای خوشبختیه من وبچهام تلاش میکنه💖💖بعـضـیـاخــیـلی عقــده ای هســتـن😏ازطــرزصـحبـت کـردنـشــون کامـلا مشـخصـه🤗🤗