2733
2734
من نمیرم. از اول اسفند تا حالا کلا 15 دفعه هم بیرون نرفتم، اونم خیلی خیلی کوتاه. خیلیا هم تیکه میند ...

نه من بخاطر ترسش نیست

جایی باز نیست که برممم. شهر بزرگ زندگی نمیکنیم

حالا جواب کنکور بیاد با دوستام میرم کافه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من بخاطر ترسش نیست جایی باز نیست که برممم. شهر بزرگ زندگی نمیکنیم حالا جواب کنکور بیاد با دوستا ...

مراقب باشید پس. مادر من 3 هفته مبتلا بود، قشنگ نصف جون شدم  

این وسط دلم برای پرستارها و دکترها میسوزه خیلی

2731
ایشالا واکسنش به این زودیا تایید شه خسته شدم والا همه کشورها میان یکی یکی میگن ساختیم فلان ماه میزنی ...

عزیزم چین که شروع کرده واسه مردم خودش داره میزنه،روسیه هم مجوز استفاده اضطراری واسه واکسنش داده،یعنی به کادر درمانش و ارتشش اینا،امارات هم تو فاز سه واکسن چینی شرکت کرد،الانم مجوز استفاده اضطراری رو داده،ترکیه هم همینطور،فقط ما این وسط روز به روز وضعمون داره به لطف مسئولین و یه سری مردم بی فرهنگ بدتر میشه

كدوم شهري؟ من تهرانم باشگامون بازه ولي من ميترسم برم چون رفتيم تو پيك سوم

اره نرید به خدا. حالا چند ماه فکر کنیم کلا شهر تعطیله، ارزش نداره   

دور از جون اگر بگیریم حسرت میخوریم چرا مراعات نکردیم

كدوم شهري؟ من تهرانم باشگامون بازه ولي من ميترسم برم چون رفتيم تو پيك سوم

اطراف تهرانم  نه کلاس زبان میتونم برم نه چیزی

فقط چن روز دیگه دانشگا نشست داره برا ورودیای جدید

عزیزم چین که شروع کرده واسه مردم خودش داره میزنه،روسیه هم مجوز استفاده اضطراری واسه واکسنش داده،یعنی ...

اره عزیزم چین رو من هم داره به مردمش میزنه حتی شنیدم مردمش دیگه ماسک نمیزنن واسه خودشون دارن زندگی عادی میکتن

2740
عزیزم واسه ترسش نمیگم کلا موسسه ها همه تعطیله تو شهر ما کجا برم

نگفتم میترسید . برای خرید ، کار و یا موارد دیگه هم خارج نمیشید؟ آخرشبها و یا ساعتهای خلوت با کسی که دوست دارید برید قدم بزنید ، پیاده روی کنید و صحبت کنید، حتما لازم نیست جای خاصی برید

سلام😊 
مراقب باشید پس. مادر من 3 هفته مبتلا بود، قشنگ نصف جون شدم     این وسط دلم برای پرستارها ...

سلام عزیزم

برای خواهر منم دعا کنید یک هفته س بستریه دارم از نگرانی میمیرم 😢😢