2733
2739
عنوان

بچه هاااا یعنی میشه معجزه شه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 689 بازدید | 79 پست
منم همینطور،خیلی حالم بده😔

به خاطر عشق و اینا ؟ اونا مهم نیستن که😔

بترس ؛ بترس از کسی که سکوت کرد وقتی دلش رو شکستی و اون تمام حرفاشو به جای تو فقط به خدا زد ؛وخدا خوب گوش کرد و خوب به یادش میمونه آنچه رو که گوش کرده از کسی که قلبش رو شکستی و خواهد رسید روزی که خداوند تمام اون حرفا رو سر تو فریاد بزنه و اونجاست که تو نمیتونی پاسخی بدی و تو اونروز رو درک خواهی کرد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم افسردگی گرفته بودم ی مدت همش کارم گریه بود از زمینو زمان متنفر شده بودم ولی ایمانمو ب خدا ق ...

بازم نمیتووونم

بترس ؛ بترس از کسی که سکوت کرد وقتی دلش رو شکستی و اون تمام حرفاشو به جای تو فقط به خدا زد ؛وخدا خوب گوش کرد و خوب به یادش میمونه آنچه رو که گوش کرده از کسی که قلبش رو شکستی و خواهد رسید روزی که خداوند تمام اون حرفا رو سر تو فریاد بزنه و اونجاست که تو نمیتونی پاسخی بدی و تو اونروز رو درک خواهی کرد...
امصای من♥️

ساب چیه

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
ببخشید عزیزم میشه یکم بیشتر درمورد امضات توضیح بدی ساب چیه 

عزیزم ساب یه نوع شیوه نوین هس که یسری پیام‌هایی پنهان رو ساب ساز در یه آهنگ جاسازی میکنه که اون پیام‌ها راجع به خواسته ات هس.. مثلا تو اسمت فاطمه لس میخوای به علی برسی اگه اون ساب سفارشی باشه بیشتر عمل میکنه چون ساب ساز اسمتو مخصوص درش بکار میبره مثلا تو ساب هی تو پیام‌های پنهانش تکرار میکنه فاطمه تو خوشبخت شدی فاطمه تو به علی رسیدی اونقدر تکرار میشه تا ناخودآگاهت اونو قبول میکنه و باورش میکنه و ناخودآگاه به خواسته ات میرسی.. اون پیام‌ها در آهنگ به طور نامحسوس جاسازی میشه طوری ک خودآگاه مغزت نشنوه و مقاومت نکنه... من خودم بدترین مشکل داشتم دراوج مشکلاتم با یه عزیز بزرگوار آشنا شدم ک زندگیمو نجات داد و برام معجزه کرد دوس دارم به دیگران هم معرفیش کنم تا ثوابی کرده باشم

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏
2740
عزیزم تغییر شرایط زمان میخواد و اراده ن خودم الان دوهفته میگذره که با کتاب و اهنگ حالم خوب شده و مثب ...

ولی من نه با کتابای انگیزشی نه با حرف دوست و اشناهو خونواده هو رمشاور و دکتر خوب نمیشه حالم دارم کم کم دیووونه میشم. ازین به بعد من مشهور به دیووونه ی سایت میشم بس که افسردم

درکت میکنم اسی. 

خیلییی سخته به خدااا😪

2706