2737
2739
عنوان

خانوما هنوز هیچی نشده خودشون مهمون کردن!!

| مشاهده متن کامل بحث + 896 بازدید | 62 پست
حالا یبار خواستن بیان مگه چیه🙁چه عیبی داره بیان خونه پسرشونو ببینن.. البته خب 20 نفر هم زیادن اگه ...

مادرشوهرم اومده این دفعه بقیم جمع کرده اوزده.اخه خودشون دعوت نمیکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایا بعد انتظار داریم کرونا نابود شه😣

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2731
ایشون یه ماهه اسباب کشی کردن اصلا شاید نمیتونن پذیرای مهمان باشن خسته ی اسباب کشی ان منظور ...

اصولاهمه مستاجرن وازپس هزینه زندگی برنمیان

خداجون دیگ خسته شدم ازمستاجری🥹😥 بادلای پاکتون دعاکنیدصاحبخونه بشم🙏🏻

کدوم شهر رفتی مگه ؟

الان تو این مریضی و گرونی و بی حوصلگی چطور اینهمه آدم میخوان جمع بشن بیان بگو جا نیس حداقل دو گروه شن

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
2738

درست میگی وقتی طبقه پایینتون صاحبخونس 

بیشتر اذیت میشه ممکنه گله کنه ازتون

منم خالم این مدلیه خونش وقتی صاحبخونش اینا نیستن بیشتر مهمونی دعوت میکنه چون اونا پیرن زود میخوابن حوصله سر و صدا و اینا رو ندارن

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
چهارساعت

چند روز میخوان بمونن؟ شما و همسرت فقط تو اون شهرین؟ 

خونه ی کوچولو یه خواب باید میگرفتی 😂

من مست و تو دیوانه مارا که برد خانه..،صدبار تورا گفتم کم خور دوسه پیمانه
کدوم شهر رفتی مگه ؟ الان تو این مریضی و گرونی و بی حوصلگی چطور اینهمه آدم میخوان جمع بشن بیان بگو ج ...

یه شهر دیگه.

دلشون تنگ شده اومدن هواشون عوض شده وگرنه اونجا بودم کسی حال نمیپرسیذ

من حق بهت میدم ناراحت باشی آخه خانواده انقد بی درکو شعور خودشون میتونن یه روز دونفر آدمو تحمل کنن که ۲۰نفر ۲۰نفر قشکن کشی کردن برن تفریح . بعدشم هرکی مستاجره نمیتونه زیاد مهمون خونش بمونه چون صاحب خونه بدش میاد بلاخره به خونش آسیب میزنن وقتی پررفتو آمد باشن

ایشون یه ماهه اسباب کشی کردن اصلا شاید نمیتونن پذیرای مهمان باشن خسته ی اسباب کشی ان منظور ...

آره دیگه.نرسیده فک کن یه دفعه بیست نفربیان .آخه صاحب خونه بدش نمیاد؟