2733
2734
عنوان

حس ششم

| مشاهده متن کامل بحث + 694 بازدید | 116 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😁😁😁😁

خانوم معلم 😁😁

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤
2731
کی ازدواجمه  خصوصیاتش چیه

بلند لاغر کم حرف

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤
2738
اره همشون اشغالن ولی چرا واسه زناشون همه چی تمومو خوب میشن آدم تعجب میکنه

فقط ادا خوبارو در میارن مطمئن باش

میشی ب نظرمم  البته حس شیشم ندارم ولی تو میشی مطمئن باش اسمم یادت باشه قبول شدی بیای بهم بگی

من باردارم یا نه؟

فندق کوچولوی مامان 😍 دلبرکم ❤ مهم نیست دختر باشی یا پسر، مامان و بابا همه جوره عاشقتن❤        تیکر و همینجوری آبی زدم هنوز جنسیت مشخص نیست🥰
بلند لاغر کم حرف

منم بگو باردارم یا نه؟؟؟

فندق کوچولوی مامان 😍 دلبرکم ❤ مهم نیست دختر باشی یا پسر، مامان و بابا همه جوره عاشقتن❤        تیکر و همینجوری آبی زدم هنوز جنسیت مشخص نیست🥰
من باردارم یا نه؟

نه البته من حدسای بارداریم اکثرا اشتبان

2706