2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان مثلا تو همین خراب شده خیلی امنیت هست ک بقیه جاها باشه  قطعا همه جا ادم عوضی هست  و ...

اره دیگه اینجام جاهای مشخص باز حالا یه کوچولو امنیت هست .اونجاهام حتما همینطوره.ولی پس اینهمه ادم میرن برای تحصیل رشته های پزشکی تنهایی میرن که نه باخانواده

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖

هیچ امنیتی نیست

خطرات این راه از سودهایی ک داره بیشتره

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2728
2740

من هم دوست تنها تو ترکیه دارم هم تو آلمان ، چند تا چیز اینه که تو ترکیه حتما باید زبان ترکی بلد باشی چون انگلیسی تعطیلن و خیلی اذیت میشی و اینکه من دو تا دوستم برای کار رفتن نه تحصیل ، فکر نکنم برای تحصیل ترکیه جای مناسبی باشه و اینکه من پسر هم میشناسم رفته ترکیه و خیلی اذیت شده کلی جاها پولشو خوردن ، کلا ترک های ترکیه اگر هر جایی بری ممکنه اذیت کنن کمی سخت هم هست تا جای مناسب و دوستای مناسب پیدا کنی ، دوست دیگم که آلمانه تحصیلی رفت ولی اونم دو سه سال آلمانی خوند البته دوست نزدیکم نیست جزئیات زندگیشو نمیدونم فقط میدونم درس میخوند بعد یکسال اجازه پیدا کرد نیمه وقت در هفته چند ساعت کار کنه چون قانون اجازه نمیده با ویرای تحصیلی کار کنی ، اون اولاش ناراحت بود ولی الان بعد ۴ سال اینا بنظرم از زندگیش راضیه 

ببین تجربه دیدن مهاجرت های زیاد اطرافم میگه حتما ازدواج کن بعد برو. ترکیه که وضعش معلومه ولی اروپاه ...

میدونم سخته ولی اینهمه ادم پس چه جوری میرن .

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖
2706