2737
2734
عنوان

يه سوال با جنبه ها بياين

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرچیزی اختیاریش ب نظرم خیلی قشنگه

من شخصیتم جوریه ک دوست دارم خودم ب شناخت برسم و بگم میخوامش از اینکه بهم بگن اونکارو کن حس زیاد خوبی نمیگیرم

عضو اکیپ فیلسوفان نی نی سایت  ...میشه برام صلوات بفرستین💓" لطفا در خواست دوستی نفرستین" هر چی ک خدا بخواد خدا ک بد نمیخواد😍 اگ عقاید ی نفر باهامون فرق داره بی احترامی بهم نکنیم روی کره زمین ب اندازه هممون جا هس باهم مهربون تر باشیم🌸 :)     
2728
من شخصیتم جوریه ک دوست دارم خودم ب شناخت برسم و بگم میخوامش از اینکه بهم بگن اونکارو کن حس زیاد خوبی ...

اره منم همينطوريم 

از اينكه بهم بگن بايد بدم مياد 

تازه لجبازى هم مى كنم 

خب نميشه مرد نگاه نكنه من چرا خودمو عذاب بدم ؟

ببین نازنیم هر انسانی یه سری حقوق و وظایفی داره، تو قرآن برای زن ها پوشش و حجابه و برای مرد ها حفظ نگاه، که هر دو طرف باید رعایت کنن تا مشکلی به وجود نیاد، مرد هم میتونه بگه نگاه نکردن به این همه زن زیبا تو خیابون سخته؛ و خداییش هم سخته از این همه زیبایی چشم پوشید، چرا اونا حجاب نداشته باشن تا من نگام نیفته بهشون😂

بالاخره ممکنه  از یه سمت کوتاهی بشه و تو این شرایط طرف مقابل باید کاری به اون مرد مثل سست نداشته باشه و کار خودشو بکنه

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
عزیزم بنیان خانواده اگر با سستی ی مرد بلرزه ک اصلا بنیان نیست از پای بست ویرانس

یه چیز جالب بگم چند وقت پیش یه خانومی اومد تاپیک زد بچه برادرم پیش شوهرم بی حجابه و شوهرم تو رابطه اسم اونو میبره😔 و یه سری از کاربرا که تو تاپیک حجاب شروع میکنن به مخالفت، اومدن شروع کردم به حرف زدن به اون دختره که چرا یه جوری میگرده که شوهر استاتر تحریک بشه🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ حالا اگر خدایی نکرده، زبونم لال🙊شوهر ای خودتونم با یه دختری تو خیابون تحریک بشن حرفتون همینه؟ آیا راضی هستید با بی حجابی یه زندگی از هم بپاشه

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
ببین نازنیم هر انسانی یه سری حقوق و وظایفی داره، تو قرآن برای زن ها پوشش و حجابه و برای مرد ها حفظ ن ...

حالا من تاحدودى حجاب بدن رو قبول دارم ولى اخه روسري خيلى سخته بعضي وقتا دلم مى خواد سرمو بكوبم تو ديوار از بس هى بايد دستم بهش باشه كه عقب نره جلو نياد نيفته و ......

واقعامردايى هستن كه با مو از راه به در شن واقعا ؟

2740
یه چیز جالب بگم چند وقت پیش یه خانومی اومد تاپیک زد بچه برادرم پیش شوهرم بی حجابه و شوهرم تو رابطه ا ...

مردى كه بخواد تا چار تا تاره مو ببنه از خود بيخود شع كه اسمش مرد نيست 

حالا من تاحدودى حجاب بدن رو قبول دارم ولى اخه روسري خيلى سخته بعضي وقتا دلم مى خواد سرمو بكوبم تو دي ...

چرا نباشه، من مردی رو دیدم که با ناخن ساده که کمی بلنده تحریک شده😂😂😂 گلم اینهمه مدل هست که میشه با گیره بست و سفت میمونه و نیازی به مرتب کردن نیست😉 اتفاقا یه زن تمام زیباییش موهاشه، قیافه خودتو با مو و بی مو مقایسه کن ببین چقدر مو تو زیباییت تاثیر داره

مردى كه بخواد تا چار تا تاره مو ببنه از خود بيخود شع كه اسمش مرد نيست 

چرا نشه؟ مرد زیبا بینه، یعنی ذاتش اینه جذب زیبایی ها شه و، خدا زن رو زیبا آفرید چون زیبا طلبه و مرد رو زیبا پسند، که نقطه مقابل هم باشن

حجاب نه جزء فروع دین هستش و نه جزء اصول دین. اجباری کردنش درست نیست. هر کس باید حجابشو خودش انتخاب کنه. 

بهترین حجاب شخصیت و وقار آدمه. هیچ مردی جرات نداره به زن باشخصیت و سنگین نگاه شهوت آلود و تعرض بکنه. وگرنه باحجابه سست عنصر هم زیاد داریم.

حجاب نه جزء فروع دین هستش و نه جزء اصول دین. اجباری کردنش درست نیست. هر کس باید حجابشو خودش انتخاب ک ...

ولی آنقدر مهم هست که تو قرآن آورده شده😉

ولی آنقدر مهم هست که تو قرآن آورده شده😉

آره توی قرآن اومده و توصیه شده ولی جزء اصول و فروع دین بحساب نیومده. تقلید هم فقط در فروع دینه. پس انسان در انتخاب پوشش آزاده. خود خدا اجبار نکرده فقط فرموده برای شما بهتر است انجام دهید. بیشترم تاکید بر پاها و تنگ و گشادی لباس بوده. و اجباری در کار نبوده.

اجبار کردنه چیزی که خدا اجبار نکرده هم ظلمه و هم حرامه عزیزم