2733
2739
عنوان

چرا درخواست دوستی داددددین؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 47 پست
تاپیک زدن داره خدایی  خب قبول نکنید  چه ادم هایی پیدا میشه تو سایت:))

موافقم قرار نیست که برا ی درخواست مردها رو جری کنیم برن با اکاند زنونه بیان! اسی کارش اشتباه بود هرچند که نی نی یار گفته

Live for ourselves not for showing that to others

خوب چه کاریه قبول نکن تامام منم ۱۰نفر تا حالا زدن رد کردم جار زدن نداره 😒😒😒😒

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دیونه تکم نمیکنی باید خودم پیدات کنم اخه این که نمی شه    

😂 😂 😂 حواسم نبووود

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎
دیدی قورتت دادن😯😯😳😱😖😖

میخواستم به اینا درخواست دادن، رد کنن. 

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎
2740
به منم درخواست داده قبول نکردم😐 هوار زدن نداره😐

حالا که ترکید دیگه مهم نی. 

بخدا گفتم که شماها قبول نکنین😐😐

واسه اقایون بله اما واسه خانوم ها قطعا خیلی حرفا رو نمیشه تو جای عمومی زد البته هرکسی نظری داره

اونم نمیشه گفت حتما خانمن یه دختره ب من پیام داد گفت میخوام مشورت بگیرم ازت بعد دو روز ازم میپرسید سایز سینه ت چنده و .... 😑

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)